הדברת מזיקים

המאמר באדיבות  https://www.agr-non.co.il

אף אדם אינו אוהב שיש מזיקים בבית ולכן הוא עושה כל שניתן כדי למנוע תופעה זו.

הדברת מזיקים 

המזיקים שנראים בתוך הבית מעת לעת הם בעיקר תיקנים ונמלים. לכן המגמה היא לבצע אחת לשנה הדברת מזיקים אשר מותאמת נגדם ובדרך זו למנוע את המצבים הלא נעימים בבית.

הזמנה של מדביר מזיקים 

מי שרואה שיש בבית נמלים רגילות או תיקנים, מתאם אתנו מועד לביצוע ההדברה. ברוב המקרים המדבירים שלנו מבצעים לדוגמא הדברה ירוקה נגד נמלים או נגד שאר המזיקים וכך יוצרים השפעה מקסימלית וגם שומרים על איכות הסביבה ולא מזהמים אותה.

לקראת הדברת טרמיטים ומזיקים יש לוודא שאין חפצים שמפוזרים על הרצפה, כל הציוד האישי, כלי האוכל והמזון אמור להיות בתוך הארונות השונים. בנוסף לכך, יש להזיז את המיטות, הכורסאות, הספות וכל חפץ אחר אשר ממוקם צמוד לקירות השונים. המטרה היא ליצור מעבר למדביר שלנו, כדי שהוא ירסס את כל השטח מעל הפאנלים.

פעולה של הדברה ירוקה 

המדביר מבצע ריסוס מאסיבי בכל המקומות הנחוצים ברחבי הבית ומתמקד גם בארון המטבח אשר ממוקם מתחת לצנרת הביוב. מצנרת זו עלולים לחדור פנימה לדירה תיקנים ולכן יש לבצע שם ריסוס נקודתי ולמנוע את המצבים הללו. 

בתום הריסוס יש להשאיר את כל החלונות סגורים למשך שעתיים ורק לאחר מכן לאוורר את הבית. בדרך זו משיגים אפקטיביות רבה של חומר הריסוס. את האריחים ואת הפרקטים עדיף לא לשטוף אלא רק לאחר כמה ימים וכך חומר הריסוס נספג כהלכה בתוך המשטחים. 

ההשפעה של חומר ההדברה 

בני האדם אינם חשים בריח חומר ההדברה של הדברת מזיקים או בהשפעה כלשהי שלו. לעומת זאת תיקנים שנכנסים הביתה ללא קשר לסוג שלהם, אמריקאי, פסים או מזרחי, הם חשים בחומר שמשפיע על מוחם וגורם למותם תוך פרק זמן קצר מאד. 

הנמלים אשר מקימות תל של חול בדרך כלל בסמוך לצנרת מחדר האמבטיה או מהמטבח, חשות גם הן בחומר ההדברה ולכן הן מתות גם כן ובדרך זו הן לא מצליחות לערום ערמות של חול ולהסתובב בבית.

הדברה בגינות ובחצרות 

בבתים פרטיים ובדירות גן הצוותים שלנו מבצעים הדברת מזיקים גם בחצרות ובגינות, כיוון שהנמלים והתיקנים נמצאים גם שם וכאשר הם מתרבים מדובר בכמות גדולה מאד ולכן הם חודרים לאחר מכן גם הביתה.

הדברה של יתושים 

בחצרות ועל המדרכות נוצרות שלוליות ממי הגשם. כאשר המים הללו לא מחלחלים לאדמה עקב כמות גדולה של מים, נוצרות שלוליות. היתושים מגיעים מהר מאד לשלוליות הללו ומדובר בכמות גדולה שלהם אשר מזהמים את המקום. זו הסיבה שאנו מבצעים פעולה מאסיבית של הדברת מזיקים בכל מקום כדי למנוע את המשך ההתרבות שלהם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»