לבצע הדברה לבד או לעבוד עם חברת הדברות – מה עדיף?

הצורך בהדברת מזיקים וחרקים שונים נחוצה במקרים רבים. במיוחד, כאשר הם חודרים לבתים ומבנים ומסתובבים גם בחצרות סביבם.  במקרים מורכבים אלו ואחרים נוספים, יש לבצע הדברה עם חברה מקצועית ולא עצמאית כדי לקבל את האפקט המקסימלי הנדרש. כך לגבי בתים פרטיים, בתי מלון, מוסדות בריאות וחינוך, עסקים אחרים המארחים מבקרים ועוד. הידע והניסיון של המדבירים המקצועיים מסייע להם לפתור את הבעיות היטב מבלי לפגוע בריאותית בבני הבית, באורחים והמבקרים כמו גם בחיות המחמד. בנוסף, האפקט של הדברה כזאת נמשך לטווח זמן ארוך.

מקרים מיוחדים

ניתן להביא מספר דוגמאות בולטות. צימרים רבים ממוקמים בסביבה כפרית ובקרבה לשדות בהם חיים עכברים. ביקור של עכבר בצימר שמארח יבהיל את האורחים ויגרום נזק למוניטין שלו. דילוג עכברוש על במת תיאטרון בעת ההצגה יפגע בו קשות וכן הלאה. חשיבות נוספת הינה להדברה ביולוגית הנעשית בשיטה שאיננה פוגעת בקרקע ובמים לכן, תורמת לאיכות הסביבה. יש צורך לטפל היטב על ידי הזמנת חברה להדברת עכברים שלהם יש ידע מוקדם ומקיף בתחום.
כך ייהנה הלקוח גם מחיסול הבעיה וגם יתרום רבות.

מינון חומרים נכון

חומרי ריסוס ופיתיונות רעל מסוכנים לבריאות מי שבא במגע איתם. יש חשיבות להכרת החומרים בהם משתמשים ולדעת במה אסור להשתמש. בנוסף, לדעת לדלל אותם היטב כדי למנוע ריכוז גבוה. מדביר מכרסמים מקצועי מקבל רישיונו רק לאחר שלמד את כל התורה היטב ועמד במבחנים בתחום. נקודה חשובה נוספת היא היעילות הרבה בה מתבצעת העבודה. בתוך מספר שעות בודדות ניתן לרסס מבנה או בית גדול מה  שייקח זמן רב בהרבה לכל מי שמבצע עצמאית. צריך לזכור כי עלות הדברה אינה גבוהה, יחסית, וזה נחשב ליתרון נוסף.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»