עט עם חריטה

המתנות הטובות ביותר הן אלו שהן אישיות. הם מראים שאכפת לך מהאדם ומה שהוא אוהב.

מתנה אישית היא משהו שאתה יודע שהאדם יעריך וישתמש בו. זוהי מתנה שנבחרה עבורם באתר חלום חרוט בקפידה, לא רק משהו שאתה חושב שהם עשויים לאהוב.

מתנות אישיות יכולות להיות כל דבר, החל מאלבום תמונות של הזמן שלכם יחד ועד ספר שהם רצו לקרוא או חוויה שאתה יודע שהם ייהנו.

עם הזמן גילינו שאחת המתנות הפופולאריות ביותר היא עט. עט איכותי הוא המתנה שכל אחד ואחת יישמחו לקבל ועל אחת כמה וכמה אם מדובר בעט עם חריטה אישית שנותנת תחושה אישית.

קצת על ההיסטוריה של העט

העט הוא כלי כתיבה המשתמש בציפורן כדי להחיל דיו על נייר. העט הוא הכלי הנפוץ ביותר לכתיבה יומיומית.

ההיסטוריה של העט ארוכה ומורכבת, עם סוגים רבים ושונים של עטים בשימוש לאורך ההיסטוריה. הדוגמאות המוקדמות ביותר של עטים הן ממצרים העתיקה, שבה נעשה שימוש בעטי קנה בסביבות 3200 לפני הספירה. עטים מוקדמים אלה נוצרו מקנה בודד חתוך לנקודה, כאשר הקצה החתוך טבול בדיו.

בשנת 1809, ג'ון מיטשל המציא עט משופר עם קצה זהב בעל קצה אירידיום ואשר יכול להחזיק יותר דיו מאשר נוצה או עט קנה.

איך חורטים על עט?

עט עם חריטה הוא מתנה נהדרת למי שיש לו הכל. חריטת עט היא דרך מאוד אישית להראות הערכה למישהו. ניתן לבצע חריטה במגוון כלים וטכניקות שונות.

הכלי הנפוץ ביותר המשמש לחריטת עטים הוא חרט Dremel. ניתן להשתמש בכלי זה על כל סוג של מתכת, כולל פלדה, פליז, נחושת ואלומיניום. חרט Dremel משתמש בגלגל חיתוך המסתובב במהירויות גבוהות כדי לחתוך לתוך פני המתכת.

ניתן לשלוט בעומק החריטה על ידי התאמת מהירות גלגל החיתוך וכמה לחץ מופעל עליו.

לסיכום, אנחנו ממליצים לכם לבחור בעט כמתנה אישית ושימושית אבל אם כבר עט אז תשקיעו גם בחריטה אישית.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»