להתפנק בבית עם ארוחת שף פרטי

האם רציתם פעם לחוות משהו כיפי דווקא בתוך הבית שלכם? משהו שיביא את המסעדות הכי טובות לתוך הבית שלכם? במטבח שלכם? אם כן, יש לנו בשורה היום בשבילכם, זה אפשרי. תוכלו להזמין שף שאתם אוהבים, את המסעדות שהוא מבשל בהם עד לבית שלכם, למטבח שלכם ושמה הוא יכין לכם את ארוחת החלומות שלכם.

אפשר לעשות את הסעודה משפחתית או לבד, אתם ובת או בן הזוג שלכם. זו חוויה יוצאת דופן עשירה בטעמים וריחות קולינריים, ראו דוגמה באתר של אייל פינקלשטיין. אז איך זה נראה מבפנים? קחו הצצה קטנה. 

להתפנק בבית עם ארוחת שף זה אפשרי?

עבדתם ממש קשה ובא לכם לפנק את עצמכם אתם יוצאים למסעדה שאהובה עליכם, בוחרים את המנה שאתם אוהבים או מנסים משהו חדש. 

במסעדות שאתם אוהבים להיות אתם לא מפחדים להזמין משהו חדש, בגלל שאתם מכירים את הטעם של המסעדה, אולי אפילו את השף ואתם יודעים שתאהבו כמעט כל מה שהוא מכין. עכשיו, יש לכם אפשרות להביא את זה לתוך הבית שלכם, אבל לא רק את האוכל, אלא את כל החוויה הקולינרית הנלווית. 

במטבח שלכם, עם הכלים שלכם, תראו איך השף קוצץ את הירקות הטריים, איך הוא חותך את הסטייק ואז צולה אותו בעדינות תוך כדי שהוא מוסיף את התבלינים. אין ספק, אם אתם מחוברים לעולם הקולינרי, אתם תאהבו את מה שאתם רואים, בטח ובטח אם אתם מעריצים את אותו שף שמגיע אליכם.

האוכל יוגש במנות גורמה מעוצבות עם משקאות שבחרתם מראש, והמטבח? השף גם ינקה לכם אותו וישאיר אותו מצוחצח בשבילכם עד לפעם הבאה.

לסיום, אם אתם רוצים חוויה קולינרית בתוך הבית שלכם ולעשות משהו יוצא דופן עם המשפחה, ארוחת שף בבית שיבשל עבורכם זה רעיון מעולה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»