להתפנק בבית עם ארוחת שף פרטי

ארוחת שף פרטי

האם רציתם פעם לחוות משהו כיפי דווקא בתוך הבית שלכם? משהו שיביא את המסעדות הכי טובות לתוך הבית שלכם? במטבח שלכם? אם כן, יש לנו בשורה היום בשבילכם, זה אפשרי. תוכלו להזמין שף שאתם אוהבים, את המסעדות שהוא מבשל בהם עד לבית שלכם, למטבח שלכם ושמה הוא יכין לכם את ארוחת החלומות שלכם.

אפשר לעשות את הסעודה משפחתית או לבד, אתם ובת או בן הזוג שלכם. זו חוויה יוצאת דופן עשירה בטעמים וריחות קולינריים, ראו דוגמה באתר של אייל פינקלשטיין. אז איך זה נראה מבפנים? קחו הצצה קטנה. 

להתפנק בבית עם ארוחת שף זה אפשרי?

עבדתם ממש קשה ובא לכם לפנק את עצמכם אתם יוצאים למסעדה שאהובה עליכם, בוחרים את המנה שאתם אוהבים או מנסים משהו חדש. 

במסעדות שאתם אוהבים להיות אתם לא מפחדים להזמין משהו חדש, בגלל שאתם מכירים את הטעם של המסעדה, אולי אפילו את השף ואתם יודעים שתאהבו כמעט כל מה שהוא מכין. עכשיו, יש לכם אפשרות להביא את זה לתוך הבית שלכם, אבל לא רק את האוכל, אלא את כל החוויה הקולינרית הנלווית. 

במטבח שלכם, עם הכלים שלכם, תראו איך השף קוצץ את הירקות הטריים, איך הוא חותך את הסטייק ואז צולה אותו בעדינות תוך כדי שהוא מוסיף את התבלינים. אין ספק, אם אתם מחוברים לעולם הקולינרי, אתם תאהבו את מה שאתם רואים, בטח ובטח אם אתם מעריצים את אותו שף שמגיע אליכם.

האוכל יוגש במנות גורמה מעוצבות עם משקאות שבחרתם מראש, והמטבח? השף גם ינקה לכם אותו וישאיר אותו מצוחצח בשבילכם עד לפעם הבאה.

לסיום, אם אתם רוצים חוויה קולינרית בתוך הבית שלכם ולעשות משהו יוצא דופן עם המשפחה, ארוחת שף בבית שיבשל עבורכם זה רעיון מעולה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

רמקולים

בחירת רמקולים יכולה להיות חיונית מאוד לאיכות הסאונד ולאופן שבו תיהנו ממוסיקה, סרטים וקבצי שמע שונים. בין אם אתם זקוקים לרמקולים למחשב או למערכת הקולנוע הביתית שלכם חשוב מאוד לבחור את הרמקול בצורה נכונה ובהתאם לפרמטרים שונים שכדאי לבחון. התאמת

קרא עוד»
לימודים
משה יצחקוב

שיעורים פרטיים ברשת – האם הם תחליפים לילדים בבידוד

אחד מהדברים שהקורונה הכניסה לחיים שלנו הוא עניין הלימודים הרשת. זה נכון שגם לפני פרוץ המגיפה היה קיים המושג של לימודים מקוונים, אך הוא לא היה נפוץ כל כך כמו עכשיו. גם לאחר שפתחו מחדש את בתי הספר והלימודים חזרו

קרא עוד»
ליווי פרוייקט שיפוץ
בית וגינה
משה יצחקוב

ליווי פרויקט שיפוץ – מתי נצטרך את זה?

שיפוץ בתים הוא עניין שבשגרה. ניתן לשפץ בית קיים, לרוב ישן. בנוסף יש בתים שאנשים רוכשים אותם, הורסים ולאחר מכן משפצים. במאמר זה נכתוב על נושא ליווי פרויקט שיפוץ ומתי נצטרך את זה? מתי נצטרך שיפוץ? מידי כמה שנים אנשים

קרא עוד»