אוסטאופתיה לתינוקות

כל אחת ואחד רוצים שהתינוק שלהם יהיה בריא חיוני ויתפתח בקלות ובמהירות. לכן רבים בוחרים לספק את התנאים הטובים ביותר עבור תינוקם. כיום, תינוק ממוצע עובר בדיקות רפואיות בכל מספר חודשים וביקורות אצל רופאי ילדים וגם בטיפת חלב – זאת כדי לעקוב אחר ההתפתחות התקינה של גופו ומוחו. 

אבל מה בנוגע לטיפולים ברפואה המשלימה עבור תינוקות? אוסטאופתיה לתינוקות מספקת יתרונות רבים עבור איכות חייהם של פעוטות, כאשר השיטה מטפלת בבעיות שינה, כמו גם בבעיות שנוצרות אחר לידה, היא עוזרת לטפל בדלקות ריאות כרוניות, קשיים ביניקה וכולי. 

למה זה כדאי?

כידוע תהליך הלידה בדרך כלל אינו קל והוא משפיע על האם והתינוק יחדיו. כדי להתאושש מלידה או לשפר את איכות חייהם של האם ותינוקה – רבות הנשים שבוחרות טיפול כמו אוסטאופתיה לתינוקות כדי להנות מאיזון של הגוף ורוגע בחיי היום יום. 

כיצד מתבצע טיפול אוסטאופתיה לתינוקות?

טיפול כזה הוא פרטני ושייך לרפואה המשלימה. המטרה היא לבצע אבחון ותשאול של האם ולאחר מכן לבצע בדיקות גופו של התינוקת והתאמה של דרך טיפול בכול בעיה או קושי. 

המומחים יעזרו לטפל במגוון רחב של בעיות החל מקשיים בהתפתחות או בכי מופרז עד בעיות עיכול או שינה וגם בבעיות כמו ראש שטוח או כפוף ושאר נושאים שצריך לטפל בהם. 

טיפול אוסטאופתיה לתינוקות (ראו באתר https://www.medicos.co.il) נעשה באמצעות מניפולציות עדינות של גופו של הרך הנולד ללא ככאבים וללא טיפול פולשני או תרופתי. בזמן הטיפול יכול התינוק להירגע והוא נעשה בהשגחה של ההורים בכל זמן. 

באמצעות סיוע של מומחים בתחום הרפואה המשלימה ניתן לגשת לטיפול הנכון ולקבל מקסימום בריאות ואיכות חיים עבור התינוק הקטן. 

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»