מטען מקורי למחשב נייד – חנות אינטרנטית לרכישת מטענים לכל מותגי המחשבים הניידים. מתי צריך לרכוש מטען חדש למחשב הנייד

מחשבים ניידים, כידוע, עובדים על סוללות, מטענים, אשר בעזרתם אפשר להפעיל את המחשב ולהשתמש בו מבלי שיש צורך לחבר אותו לחשמל באופן קבוע. להבדיל ממחשב נייח שאמור להיות כל הזמן מחובר לשקע, הרי שמחשב נייד אפשר להטעין את הסוללה שלו במשך זמן מסוים, ולאחר מכן ניתן לנתק אותו מהחשמל ולהשתמש בו בצורה סדירה. 

כל מי שרוכש מחשב נייד, מקבל איתו מטען למחשב נייד מקורי של החברה. אך ייתכן מאוד שעם הזמן הוא יידרש לרכוש מטען נוסף, חדש, על מנת שהוא יוכל להשתמש במחשב באופן סדיר. צריך לומר, הצורך במטען חדש הוא לא חד משמעי. ישנם מחשבים שיכולים לעבוד עם אותו מטען לאורך שנים רבות, אך אם אנחנו רוצים שהמחשב יעבוד בצורה סדירה, תקינה כל הזמן, יהיה נכון להחליף מטען מעת לעת, ולהשתמש במטען חדש. 

מתי אנחנו צריכים לקנות מטען חדש? 

ראשית, אנחנו נקנה מטען חדש בחנות לפטופ אנרג'י כאשר המטען הישן לא מבצע את עבודתו כנדרש. למשל, אם אנחנו רואים שהוא לא נטען כמו שצריך, שהמחשב איננו עובד בצורה סדירה או שאחרי זמן קצר המחשב נכבה ויש צורך להטעין אותו שוב. 

שנית, מוטב לרכוש מטען חדש אחרי מספר שנים בהן משתמשים במטען הישן. הסיבה היא, ככל שהמטען מתיישן, כך התפקוד שלו יורד. במיוחד לאור העובדה שהמחשב משתמש בהרבה יותר משאבים בשביל לעבוד בצורה סדירה. 

שלישית, רצוי לקנות מטען חדש, נוסף, על מנת שתמיד נוכל להטעין את המחשב ולא נמצא את עצמנו במצב בו אנחנו נדרשים לחבר אותו לחשמל באופן קבוע. בצורה כזו, גם אם המטען הישן ייאבד, נוכל להשתמש במחשב כפי שאנחנו רוצים. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»