כרטיס סים חד פעמי – לשם מה זה טוב לנו?

כשאנחנו רוכשים מכשיר סלולר, על מנת שנוכל להשתמש בו באופן תדיר, קבוע, הן לצורך הוצאה וקבלה של שיחות והן לצורך הוצאה וקבלה של הודעות, שלא דרך שירותי האינטרנט של המכשיר, אנחנו צריכים להשתמש בכרטיס סים. כרטיס טוקמן / סים נמכר על ידי החברה שמוכרת לנו שירותי סלולר. אנחנו שמים את הכרטיס בתוך המכשיר וכך יש לנו אפשרות להשתמש בו כפי שאנחנו רוצים. 

לצד כרטיסי סים קבועים, כאלה שאנחנו יכולים לעשות בהם שימוש ללא הפסקה ואף להעביר אותם ממכשיר למכשיר בעת הצורך (מה שאומר שאם אנחנו רוכשים מכשיר סלולר חדש, יש לנו אפשרות להעביר את הכרטיס אליו ולשמור על המספר שלנו), הרי שאנחנו יכולים לרכוש גם כרטיס סים חד פעמי. 

מדובר על כרטיס שנועד לשירותים מסוימים ולטווח מסוים, על פי גודל וסוג הכרטיס. הרבה פעמים אנחנו יכולים לראות שימוש בכרטיסי סים חד פעמיים, בקרב מרגלים, סוכנים חשאיים או גורמי פשע שונים אשר לא מעוניינים שיוכלו לעקוב אחריהם (זה נכון גם בקרב אנשים שרוצים לנהל שיחות מבלי שיהיה ניתן לאתר אותם). אך גם אנשים מן השורה, יכולים ורוצים להשתמש בסוג כזה של כרטיס. 

מתי יהיה נכון להשתמש בכרטיס סים חד פעמי

יש שתי סיבות עיקריות להשתמש בסוג כזה של כרטיס. ראשית, כאשר נוסעים לחו"ל, על מנת לקבל ולהוציא שיחות, אפשר לרכוש כרטיס סים חד פעמי ולהחליף את המקורי. 

שנית, הרבה פעמים אנשים שאינם משתמשים באופן קבוע במכשיר סלולר ולא בהכרח מעוניינים לשלם באופן קבוע עבור כל השירותים, ירצו לרכוש כרטיס חד פעמי ובאופן כזה יוכלו לחסוך בעלויות ומנגד לעשות שימוש במכשיר, בין אם זה לצורך הוצאת שיחות או קבלתן. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»