שירותי ניקיון למשרדים

שירותי ניקיון במרכז מתבצעים בשעות הנוחות לכל אחד מהמשרדים, בהתאם לאופייה של הפעילות העסקית ונוחותם של העובדים.

שעות הניקיון בכל משרד

העובדים יכולים להגיע השכם בבוקר ולסיים לנקות עד שהעובדים מגיעים למשרד וכך הם נהנים להיכנס למשרד ריחני ומבריק, אפשר גם לתאם שהעובדים יגיעו בערב, לאחר שעות העבודה וכך ינקו את כל המרחב ואת כל המשרד יהיה מוכן לקראת הגעת העובדים ביום למחרת.

במשרדים רבים מעדיפים שניקיון המשרדים יתבצע במהלך הפעילות היומית בתיאום עם עובדי המשרד כדי לא להפריע להם בפעילותם. העובדים מנקים את חדר הישיבות והריהוט הקיים בו, כל הכיסאות והציוד כך שיהיה ערוך לשיבה הבאה. 

בכל אחד מהחדרים הם מנקים באופן יסודי את השולחן, הארוניות והמדפים, מפנים את האשפה ושוטפים את הפרקט או את האריחים ברצפה. 

השטחים המרכזיים במשרד 

תשומת לב מיוחדת מוקדשת לשטחים הציבוריים שבהם נמצאים עובדים ואף אורחים רבים במהלך היום. כך מנקים באופן יסודי את הלובי ואם קיים גם את אולם ההמתנה לאורחים, תוך ביצוע רמה גבוהה של ניקיון. 

את חדרי השירותים מקפידים לנקות באופן מוקפד כדי לשמור על רמה גבוהה של היגיינה בשטח זה, מנקים ומחטאים את כל המשטחים, הניאגרות והאסלות. מעבר לכך דואגים שיהיה תרסיס עם ריח נעים עבור כל מי שנכנס לשירותים. כמו כן הם דואגים שיהיה מלאי של ניר טואלט, נייר לניגוב ידיים, אלכוג'ל וסבון.

לוח הזמנים 

העובדים של חברת פדנטים מקפידים להגיע במועדים שסוכמו כדי לבצע את המטלות השונות, גם אם אחד העובדים חולה מגיע תמיד עובד אחר במקומו כדי שלא יוצר מצב שהמשרד לא יהיה נקי. זו אחריות של חברת הניקיון כלפי הלקוחות שלה ועל כך היא מתחייבת בחוזה.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»