רפידות הנקה – לשם מה צריך את זה וכיצד רוכשים אותן

נשים רבות אשר מניקות, מתלוננות על כאבים באזור החזה בכלל ובפרט באזור הפטמה. הכאב נוצר הן כתוצאה מפעולת ההנקה, שכן לא פעם התינוק נושך את הפיטמה, מושך אותה ואף מפעיל כוח בידיים או בגוף ומכאיב להן. מעבר לכך, הרי שפעולת ההנקה גורמת לכאב, מאחר ונוצרים גושים באזור החזה, דבר שיכול להיות מאוד לא נעים לאישה. 

צריך לזכור, שפעולת ההנקה וכן פעולת השאיבה של החלב על ידי האם, יכולה לגרום לחלב לצאת מהפיטמה ולייצר אי נוחות, כאב וכן כתמים באזור החזייה. לכן צריך למצוא דרך כיצד להתמודד עם מצבים אלו. הפתרון הטוב ביותר הן רפידות הנקה

רפידות הנקה הן חומר עדיין אשר אפשר לשלב בתוך החזייה, ולהשתמש בהן בשביל להקל על הפטמה ולהגן עליה. אפשר להשתמש ברפידות במשך כל היום, בכל עת שמשתמשים בחזייה. מדובר על פריט מאוד פשוט ונוח שיכול להחזיק מעמד זמן רב, אך אפשר גם להחליף אותו במידה והוא מתלכלך או נהרס. 

איפה וכיצד קונים רפידות הנקה

היום ניתן למצוא רפידות הנקה בלא מעט מקומות, החל מפראמים וכלה בחנויות ואתרים שמוכרים ציוד לנשים אחרי לידה. אפשר למצוא דוגמאות שונות של רפידות בשלל גדלים וצבעים, כל אישה יכולה לבחור את הרפידות המתאימות לה. 

חשוב מאוד לבחור רפידות שיתאימו לגודל הפיטמה והחזה, על מנת שהן יעטפו את כולה, כמו כן חשוב לבחור רפידות אשר יהיה ניתן להשתמש בהן לאורך זמן מבלי שיהיה צורך להסיר ולהחליף אותן. 

לפני שרוכשים רפידות, חשוב לבדוק כיצד הן מונחות בתוך החזייה ועד כמה הן רכות ונעימות למגע, צריך לזכור שאזור הפטמה בשלב זה יהיה מאוד רגיש. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»