אימון אישי בשיטת NLP – כל מה שחשוב לדעת

על מנת לטפל במטופל, עלינו להבין את מצבו של המטופל ואת הטיפולים שאנו יכולים לספק. אנחנו צריכים לדעת איזה סוג של מחלה יש למטופלים שלנו, אילו טיפולים צריך לתת להם, וכמה זמן הם צריכים להיות מטופלים. NLP הוא אוסף של טכניקות שניתן להשתמש בהן כדי לשפר את האיכות והאפקטיביות של כל סוג של תקשורת. 

אז מה זה NLP?

ניתוב לשוני פיזיולוגי או באנגליתNeuro-linguistic programming . זוהי שיטה שמטרתה ליצור השפעה ושינוי מחשבתיים, רגשיים והתנהגותיים. שיטת ה NLP כוללת בתוכה טכניקות טיפוליות שונות. טכניקות אלו כוללות שיטות שיכולות להתפרש כטיפול קוגניטיבי-התנהגותי. אם כי קיים הבדל בין הטיפול הקוגניטיבי-התנהגותי לבין תהליכי הטיפול בשיטה, גם באופני העבודה וגם בגישה ובהנחות העבודה עצמן. 

מדובר באחת השיטות הכי מוכרות ונפוצות היום ברחבי העולם.

טיפול וערכו הגבוה

נפש האדם היא ישות מסתורית, אך גם חשובה מאוד. זה חלק מאיתנו שאנחנו לא יכולים לראות או לגעת בו, אבל זה חלק מאוד חשוב בחיינו. לנשמה יש הרבה מה לעשות עם האישיות, המחשבות והרגשות שלנו. זה קובע איזה סוג של אדם אנחנו וכיצד אנחנו פועלים כלפי העולם שסביבנו.

הנשמה היא הדבר הכי חשוב בחיים. זה חלק מאיתנו שיכול להיות מושפע מהסביבה, המחשבות והרגשות שלנו. אבל אנחנו לא יכולים לשנות את זה. אנחנו יכולים לשלוט בזה רק במידה מסוימת. אז אנחנו צריכים דרך יעילה לטפל בחלק הזה שלנו.

טיפול נפשי הוא סוג של פסיכותרפיה המתמקדת בנפש וביכולתה לרפא את עצמה. הוא משמש בדרך כלל להפרעות בריאות הנפש כמו דיכאון, חרדה ומתח.

אם אתם סובלים מהפרעה נפשית, חשוב מאוד לדבר על כך עם מישהו. למידע נוסף בנושא טיפול NLP

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

אימוני ספורט לנשים בהריון

רגע הלידה הוא רגע מאוד מרגש עבור נשים. פעילות גופנית היא דרך מצוינת לסייע לך לעבור את הזמנים הקשים של הלידה. תרגילי אירובי למשל הם צורה מצוינת שבה גופך יכול להשתמש בו כדי לשפר את בריאות הלב וכלי הדם שלך,

קרא עוד»

תאורה סולרית בגינה-למה היא עדיפה

תאורה סולארית היא אופציה מבריקה לכל מי שרוצה להתקין תאורה באזורים ללא גישה לרשת חשמל, או במקומות מרוחקים בהם אספקת החשמל מהרשת אינה אמינה. אופציה זו מתאימה גם לשימוש ביתי או אפילו לשימוש מסחרי. התקנת תאורה חשמלית עלולה לגזול זמן

קרא עוד»

חדר כלות

ההתרגשות שלך בעיצומה! ממש עוד כמה שעות את עומדת להתחתן עם בחיר ליבך, ואת מרגישה שאת חייבת להיות במקום שקט שיכניס בך רוגע ושלווה. כמובן שהמלווה שלצידך היא הבנאדם הכי מתאים למשימת הרגעת המתחים, אך חשוב גם שתמצאי את המקום

קרא עוד»