אילו צבעים הכי הולכים ב 2019

שנת 2019 היא כזו שבה הצבעים של הלקים הולכים לחדש את עצמם בכל עונה מחדש. עכשיו, כאשר העונה של הקיץ כמעט ונעלמת לה אט אט, מתחילה לה העונה של הסתיו שלאחריה העונה של החורף, ודבר זה אומר כי גוונים החדשים הולכים להיכנס אל שורות הלקים שכבר נמצאים על המדפים אצל כל מניקוריסטית מעודכנת. כשמדברים על לק ג'ל- צבעים מתחלפים בקצב מהיר. מה הולכים להיות הגוונים הכי בולטים לעונה הקרובה בשנה הנוכחית? אפשר לשאול את המניקוריסטית ואפשר לקרוא את המאמר הזה על מנת להישאר מעודכנים בכל הגוונים כדי להיות אלה שהולכים איתם ראשונים.

צבעים לפי עונה

הצבעים שהולכים עבור שנת 2019 הם כאלה שאר מושפעים במידה רבה מן העונה שבה נמצאים עכשיו. מכיוון שכעת בישראל זו העונה החמה, הצבעים הכי בולטים הם צבעים חיים ומלאי חיים כמו צבעי ורוד על כל גווניו, צבעי אדום בהיר וצבעי פסטל שחוזרים לביקור בכל שנה מחדש בגוונים שמגיעים בשוני על חודו של טון קטן. בחורף, קרוב לוודאי, ועם המעבר אל עונת הסתיו הגוונים יהפכו להיות יותר כהים, כאלה שמעבירים תחושה של חמימות שמתאימה אל העונה הקרה בעיקר. 

אילו צבעים יהיו הכי בולטים לקראת עונת הסתיו המתקרבת ובאה בצורה די מהירה? גוונים כהים של כחול,  גוונים שונים של סגול, גוונים רעננים של כתום קורל, גוונים של אדום עמוק ואפילו אפור שעובר מן הקיר אל היד בצורה טובה.

צבעים חדשים כל הזמן

בפועל? גוונים של לק ג'ל הם כאלה שמתעדכנים כל הזמן, ולמרות שזה נראה בלתי אפשרי לייצר גוון חדש, זה בהחלט אפשרי ממש כפי שקורה בפלטה של צבעי הקיר שמתעדכנת לה בכל שנה מחדש. הגוונים יכולים להיות גם כאלה שכוללים גימור מנצנץ, גימור מבריק או גימור שהוא מט.

המניקוריסטית היא כזו שמעודכנת כל הזמן בכל החידושים הללו, והיא מקבלת לידה פלטת צבעים חדשה מספק הציוד שלה בכל עונה מחדש. ואם רוצים לדעת מה הגוון הכי טרנדי, זה מספיק להביט אל הידיים של הנשים הכי בולטות במדיה ושם להבין מה הטרנד הנוכחי בצורה הכי ברורה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»