קוטל יתושים מומלץ

בחירת קוטל יתושים מומלץ, יכולה להיות לא הכי קלה. אבל בכל זאת, כדי שתוכלו להמשיך לישון שנת ישרים, חשוב להתמודד עם המעופפים שנמצאים לכם בחדר. אז איך עושים את זה? במאמר זה ננסה להבין אילו קוטלי יתושים מומלצים עבורכם.

קוטל יתושים מומלץ

אם אתם רוצים להתמודד עם היתושים שמסתובבים לכם בין האוזניים בלילות, חשוב שתצרכו קוטל יתושים האיכותי ביותר. איך עושים את זה? אנחנו ממליצים על עריכת השוואות בין שלל המותגים וקוטלי היתושים הזמינים בשוק.

הדליקו נרות או פנסים

תוכלו להרחיק יתושים מהמרפסת ומחדרי הבית שלכם על ידי הדלקת נרות או פנסים המכילים שמן אתרי אחד או יותר, הידוע כדוחה יתושים. שמנים אלו כוללים:

  • ציטרונלה
  • ציפורן
  • עץ ארז
  • אזוביון
  • אקליפטוס
  • מנטה
  • רוזמרין
  • למון גראס
  • גרניול

נרות דוחי יתושים עובדים בצורה הטובה ביותר באזורים קטנים ללא הרבה תנועת אוויר. בפעם הבאה שאתם רוצים ליהנות מהזמן בחוץ על המרפסת שלכם ללא עקצוצים, נסו להדליק נרות עם שמן אתרי דוחה יתושים.

הגדירו מלכודות יתושים

אתם יכולים גם להשתמש במלכודות יתושים כדי לעזור בהרחקת יתושים מהבית או הפטיו שלכם. עם זאת, חשוב להחליף את המלכודות באופן קבוע. 

אם אתם עורכים מסיבה בחוץ, מלכודות יכולות להיות דרך יעילה כדי להגן על האורחים שלכם מפני יתושים, במיוחד כאשר משתמשים בהם יחד עם אמצעים אחרים למניעת יתושים ומוצרים דוחים.

ריסוס על חומרי דוחה יתושים

אם אתם מתכננים לעשות עבודה בחצר שלכם או אפילו סתם לשבת בחוץ על המרפסת שלכם, זכרו שהיתושים פעילים הכי הרבה בשעות הבוקר המוקדמות ובשעות הדמדומים. מבולבלים? תוכלו פשוט לקנות קוטל יתושים מומלץ ואיכותי באתרים הרלוונטיים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»