השכרת מייבש לחות – מתי ואיך

אחת הבעיות שמבנים רבים מתמודדים איתן, בוודאי מבנים שיש בהן מקלטים, חדרי שינה, חדרי ארונות וחדרים אחרים שהם הרבה עמוסים בציוד וריהוט, וכן שהם אינם אטומים ומבודדים כמו שנדרש, זו לחות.

אנחנו יכולים לראות את זה הן במבני מגורים גבוהים הזקוקים לביצוע תחזוקה או עבודה בגובה אך גם במבנים אחרים, דוגמא מפעלים, מחסנים, מבני תעשייה ועוד. מדובר על כל מבנה בו יש חדרים שאינם מאווררים כראוי, או מבנים שמתמודדים עם בעיות אחרות, למשל, רטיבות ודליפת מים מהצנרת, עיבוי ולחות כתוצאה מהפרשי הטמפרטורה, מבנים שיש בהם קירות לחים כתוצאה מחדירת מים אליהם מבחוץ ועוד.

בכל אחד מהמקרים הנ"ל, צריך לדעת כיצד להתמודד עם הלחות על מנת שלא ייווצר עובש, ואז עלולים להתפתח במקום נבגים אשר עלולים לסכן אותנו מבחינה בריאותית, וזאת ניתן לעשות באמצעות איטום קירות חיצוניים בסנפלינג. בפרט נכון הדבר, אם במקום נמצאים תינוקות, ילדים, קשישים או אנשים שיש להם מערכת חיסון חלשה.

ישנן דרכים שונות כיצד להתמודד עם הלחות במבנה, בין היתר על ידי פתרון הבעיה שבעקבותיה היא נוצרת. עד אז או במקרים ולא ניתן לטפל בבעיה, הרי שיש להשתמש במייבש לחות תעשייתי. לא חייבים לקנות מייבש כזה, שכן הוא לא תמיד יש בו צורך, מה עוד שיש מקרים רבים בהם השימוש בו אמור להיות זמני. אם למשל מדובר על מקרה נקודתי כשתוצאה מכך המקום מתמודד עם לחות. ניתן גם לבצע איטום של קירות באמצעות חברת בסיס עבודות גובה, שתעניק פתרון איוטם לטווח ארוך.

אותו מייבש, אמור להפעיל מאוורר, ואז מה שקורה זה שאוויר לח וחם נשאב אל תוכו, ובמקביל לכלוך ואבק נשאב אל תוך פילטר מיוחד ומנקה את המקום. מעבר לכך האוויר הלח והחם עובר דרך צינורות קרים, מה שמאפשר לאוויר הקר להפוך את הלחות למים שמטפטפים אל מאגר שמיועד לכך. אז כל הלחות מתפוגגת. צריך לומר, שאותו מאגר מתמלא עד לנקודה מסוימת ואז פוסק לעבוד.

לסיום, השימוש במייבש לחות הוא חשוב ומשמעותי הן בשביל לשמור על המקום נקי ונעים, והן בשביל לאפשר לנו לחזור ולהשתמש בו בצורה בטוחה ונוחה לצרכים שונים. חשוב לבחור מייבש לחות בצורה חכמה, בשביל שנפיק ממנו את כל התועלת ההכרחית עבורנו.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

חולצות מותגים לגברים – כי על איכות לא מתפשרים

רכישת חולצות גברים מקושרות לרוב לאיכות, נוחות וסטייל. אך מהו הגורם החשוב ביותר בכל הנוגע לקניית חולצה? הישארו איתנו ותגלו. איך בוחרים חולצה? בהחלטה איזה סוג של חולצה לקנות, ישנם שיקולים שונים כאשר הבדים והסגנונות של חולצת גברים הם הגורמים

קרא עוד»

חופשה משפחתית בדובאי – המקומות שאתם חייבים להכיר

חופשה משפחתית בדובאי היא חלום של רוב המשפחות. עם זאת, עם תכנון נכון, זה יכול להיות מציאות. החופשה המשפחתית בדובאי היא לא רק בילוי והנאה מהחוף בכל יום. זה גם על זמן לבלות יחד כמשפחה ולהכיר אחד את השני טוב

קרא עוד»

היכן תוכלו למצוא צמידים לגברים במחירים משתלמים?

צמיד הוא תכשיט שיש לו לפחות סוגר אחד ועונדים אותו על פרק כף היד, כפי שעונדים רצועת שעון. הצמיד עשוי ממתכת, לרוב מפלדת אל חלד או טיטניום, ובדרך כלל מתכוונן כך שיתאים לפרק כף היד של הלובש אותו. לעתים קרובות

קרא עוד»