שמלות לבנות – צנוע אבל עם סטייל

פריטי לבוש של בת הם לא פריטים שנבחרים באקראיות. לכל אחת מאתנו חשוב להראות לפי טעמה האישי, כל אחת חפצה לאהוב את הדמות שהיא פוגשת במראה ולחייך אליה בביטחון. ולכן כל בגד וכל שמלה צריכים להתאים לסגנון, לטעם, למבנה הגוף ועוד.

סטייל וסגנון לבוש

סטייל זו מילה שבאה להגדיר את רמת הלבוש. לבוש בסטייל מתייחס למותגים, לאופנה ולרמת האיכות. ביגוד בסטייל הוא ביגוד נחשק שרבות הן הבנות והנשים שמשלמות מכיסן סכומים גבוהים כדי לרכוש לעצמן פריטים כאלו. כמו כן הן דואגות לעדכן את המלתחה האישית על מנת לשמור על עכשוויות ועל מגוון פריטי לבוש שיאפשר להן להרכיב לוקים שונים בהתאם למטרה.

ומה עם הצניעות?

בת ישראל צריכה להיות צנועה. מה הכוונה צנועה? צניעות זו מידה שמגדירה את ההסתרה ואת הכבוד האישי של כל אחת מאתנו. כל בת וכל אישה מודעת לכך שגופה הינו רשות הפרט, ואין סיבה להבליט את עצמה ולגרום לאחרים להביט בה ולהתפעל מהמראה שלה. כי כל כבודה של בת מלך הוא בפנים, בהצנע ובהסתר. הדגשת קווי הגוף וחשיפת אזורים שאמורים להיות מוצנעים הם מעשים חמורים שאינם עולים בקנה אחד עם דרך התורה וחייה של בת יהודייה.

יופי וסטייל בלבוש הצנוע

אך אין לטעות, גם בת צנועה יכולה להתלבש בסטייל עם שמלות וחצאיות צנועות. אין קשר בין היופי, בין איכות השמלה והטעם האישי לענייני צניעות. שמלה צנועה יכולה להיות שמלה מקסימה, מחמיאה וגם שמלה בסטייל. כל בת ישראל הינה בת של מלך והמראה שלה אמור להיות מטופח, מושקע ואפילו בסטייל. וכל זאת בהתאם לכללי הצניעות ולשמירה על הכללים שמגדירים כיצד צריכה בת ישראל להראות ברשות הרבים.

בדקו את קולקציית שמלות הנשים בכתובת זו

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»