למה שווה להשקיע יותר במותג בבחירת מכשיר סלולר?

כל מי שפונה אל חנות טלפונים סלולריים יכול להתרשם שיש שם מגוון רחב של מכשירים מחברות שונות, אשר יכולות לשרת אותו על פי צרכיו. מדובר על קטלוג של חברות מוכרות המוכרות מותגים, דוגמא אייפון או גלאקסי, לצד חברות פחות מוכרות או חברות ידועות שמוכרות מכשירי סלולר שלא הצליחו להפוך למותג ייחודי בתחום. 

בדומה למקרים רבים אחרים, גם כאן נשאלת השאלה, מה עדיף, לקנות מותג או לקנות מכשיר אחר, בזול, אך כנראה הרבה פחות טוב ויעיל. ובדומה לסיטואציות אחרות בחיים, יש סיבה מדוע אנשים מעדיפים לקנות מותג. בוודאי כאשר מדובר על מכשיר שאמור לשרת אותם במשך תקופה ארוכה, כל יום והעלות שלו היא מאוד גבוהה באופן יחסי. 

לפני שנסביר מדוע משתלם לקנות מותג בתחום הסלולר (טלפון סמסונג למשל), חשוב להדגיש שחשוב גם היכן קונים אותו. למרות שאנחנו יכולים לרכוש את המותג במגוון רחב של מקומות, עדיין יהיה נכון לעשות זאת במקומות שאנחנו אכן מכירים ויכולים לסמוך עליו. 

למה רצוי לקנות מותג?

ראשית, כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שנהנה ממוצר איכותי, מוצר אמין, שיש עליו המלצות רבות וכן מוצר שאנחנו יכולים להיות בטוחים שהשירות אשר נקבל עליו הוא ברמה גבוהה, במידה וחס וחלילה קורה משהו. 

שנית, כשאנחנו ניגשים לברר אודות מכשירי סלולר, סביר להניח שנוכל למצוא הרבה יותר מידע על מותגים מאשר על מכשירים אחרים. נוכל לקבל יותר המלצות והרבה יותר מידע על המפרט הטכני שלהם. 

שלישי, רכישת מותג היא דבר הרבה יותר בטוח לאורך זמן. אנחנו יכולים ליהנות משירות לקוחות הרבה יותר אטרקטיבי, וסביר להניח שהחברה תרצה להשקיע בנו יותר על מנת לשמור על ערך ושם המותג. 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

אימוני ספורט לנשים בהריון

רגע הלידה הוא רגע מאוד מרגש עבור נשים. פעילות גופנית היא דרך מצוינת לסייע לך לעבור את הזמנים הקשים של הלידה. תרגילי אירובי למשל הם צורה מצוינת שבה גופך יכול להשתמש בו כדי לשפר את בריאות הלב וכלי הדם שלך,

קרא עוד»

תאורה סולרית בגינה-למה היא עדיפה

תאורה סולארית היא אופציה מבריקה לכל מי שרוצה להתקין תאורה באזורים ללא גישה לרשת חשמל, או במקומות מרוחקים בהם אספקת החשמל מהרשת אינה אמינה. אופציה זו מתאימה גם לשימוש ביתי או אפילו לשימוש מסחרי. התקנת תאורה חשמלית עלולה לגזול זמן

קרא עוד»

חדר כלות

ההתרגשות שלך בעיצומה! ממש עוד כמה שעות את עומדת להתחתן עם בחיר ליבך, ואת מרגישה שאת חייבת להיות במקום שקט שיכניס בך רוגע ושלווה. כמובן שהמלווה שלצידך היא הבנאדם הכי מתאים למשימת הרגעת המתחים, אך חשוב גם שתמצאי את המקום

קרא עוד»