למה שווה להשקיע יותר במותג בבחירת מכשיר סלולר?

כל מי שפונה אל חנות טלפונים סלולריים יכול להתרשם שיש שם מגוון רחב של מכשירים מחברות שונות, אשר יכולות לשרת אותו על פי צרכיו. מדובר על קטלוג של חברות מוכרות המוכרות מותגים, דוגמא אייפון או גלאקסי, לצד חברות פחות מוכרות או חברות ידועות שמוכרות מכשירי סלולר שלא הצליחו להפוך למותג ייחודי בתחום. 

בדומה למקרים רבים אחרים, גם כאן נשאלת השאלה, מה עדיף, לקנות מותג או לקנות מכשיר אחר, בזול, אך כנראה הרבה פחות טוב ויעיל. ובדומה לסיטואציות אחרות בחיים, יש סיבה מדוע אנשים מעדיפים לקנות מותג. בוודאי כאשר מדובר על מכשיר שאמור לשרת אותם במשך תקופה ארוכה, כל יום והעלות שלו היא מאוד גבוהה באופן יחסי. 

לפני שנסביר מדוע משתלם לקנות מותג בתחום הסלולר (טלפון סמסונג למשל), חשוב להדגיש שחשוב גם היכן קונים אותו. למרות שאנחנו יכולים לרכוש את המותג במגוון רחב של מקומות, עדיין יהיה נכון לעשות זאת במקומות שאנחנו אכן מכירים ויכולים לסמוך עליו. 

למה רצוי לקנות מותג?

ראשית, כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שנהנה ממוצר איכותי, מוצר אמין, שיש עליו המלצות רבות וכן מוצר שאנחנו יכולים להיות בטוחים שהשירות אשר נקבל עליו הוא ברמה גבוהה, במידה וחס וחלילה קורה משהו. 

שנית, כשאנחנו ניגשים לברר אודות מכשירי סלולר, סביר להניח שנוכל למצוא הרבה יותר מידע על מותגים מאשר על מכשירים אחרים. נוכל לקבל יותר המלצות והרבה יותר מידע על המפרט הטכני שלהם. 

שלישי, רכישת מותג היא דבר הרבה יותר בטוח לאורך זמן. אנחנו יכולים ליהנות משירות לקוחות הרבה יותר אטרקטיבי, וסביר להניח שהחברה תרצה להשקיע בנו יותר על מנת לשמור על ערך ושם המותג. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על החשיבות של מסנן לבריכה ביתית

בכל בריכה חשוב שיהיה מסנן שיטהר את המים. אם אין מסנן לבריכה, המים עלולים להזדהם מה שחלילה יוביל לפגיעה ברוחצים. אז ברור שאם בניתם לכם בריכה או שאתם אחראים על בריכה גדולה אחרת במקום כלשהו, אתם חייבים לדאוג לכך שיהיה

קרא עוד»

מתי משלמים היטל השבחה?

היטל השבחה משמעותו סוג של מיסוי, שמגלם בתוכו עלייה בשוויו של נכס שברשותכם. בשורות הבאות נסביר יותר על המשמעות הנרחבת וכמובן מתי נדרשים לשלם את ההיטל הזה.  למי צריכים לשלם את ההיטל  השבחה של הנכס יכולה להיווצר מצעדים שונים, שנעשים

קרא עוד»

צימרים בצפון

מתכננים לצאת לחופשה מפנקת בארץ? אם עד עכשיו התרגלתם לסגור חופשה בבתי מלון באזורים שונים בארץ, כדאי שתחשפו לחוויית חופשה אחרת ומפנקת באמצעות צימרים יוקרתיים בצפון. נכון שבצימר לא תמצאו חדר אוכל עם בופה מטורף, אבל תוכלו ליהנות מפרטיות מלאה

קרא עוד»