קורס מיינדפולנס – איך בוחרים את הקורס הנכון

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים בוחרים ללמוד מיינדפולנס. חלקם בוחרים ללמוד את התחום בשביל להתנסות בו ולהשתמש בכלים שהוא מקנה על מנת שיוכלו להשתמש בהם לצרכים שונים ומגוונים ביום יום או במסגרת העבודה שלהם. אחרים בוחרים ללמוד סדנת מיינדפולנס מתוך כוונה להפוך להיות מרצים, מדריכים ולעסוק בכך באופן מקצועי. 

מיינדפולנס זה תחום המתייחס ליכולת שלנו להיות קשובים לעצמנו, קשובים לתודעה שלנו, ולדעת כיצד לפעול בצורה נכונה, בין אם זה בהיבט הנפשי ובין אם זה בהיבטים אחרים. צריך לקחת בחשבון, מדובר על קשיבות ברמה מאוד מאוד קפדנית ומדויקת. כאשר מעצם זה שאנחנו לומדים להיות קשובים לעצמנו, הרי שאנחנו גם לומדים להיות קשובים לאחרים. 

באופן טבעי, בשביל ללמוד את התחום בצורה מקצועית ונכונה, יהיה נכון לעבור קורס מקצועי בתחום. לשם כך אנחנו צריכים לבחון היטב מה מציעים לנו בכל קורס בשביל להחליט בדיוק לאיזה מבין כל האפשרויות נכון לנו להירשם. 

איך בוחרים את הקורס הנכון?

ראשית, אנחנו צריכים לבחון מי הם המרצים באותו קורס מיינדפולנס, איזה ניסיון מקצועי ומעשי יש להם, מה בדיוק הם יכולים להציע לנו מבחינה מקצועית ועד כמה הם נחשבים למרצים מוכרים ובעלי מוניטין טוב בתחום. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון כמה זמן נמשך הקורס, כמה ימים בשבוע, איך הוא נערך והיכן, ועד כמה התנאים שלו יכולים באמת להתאים לנו. 

שלישית, חשוב לבדוק את התנאים להרשמה, בין אם זה עלויות, ובין אם מדובר בדברים אחרים שיכולים להשפיע עלינו ועל הבחירה שלנו. בסופו של דבר, אנחנו צריכים לזכור שהקורס אמור לספק לנו את התנאים הטובים ביותר, לא רק מבחינה מקצועית אלא גם מהיבטים אחרים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»