שיטות לניקוי ספות בד

ספות בד מהוות חלק חשוב בריהוט שלכם ומאפשרות לדיירי הבית או עובדי המשרד להתרווח עליהן ולהירגע מהמולת היומיום. כמו כן ניתן לארח עליהן ולכן חשוב לשמור על ניקיון ותחזוקה כדי להאריך את חיי הספה ולהימנע מרושם רע על מבקרים ואורחים. ספות נוטות להתבלות עם הזמן ולעתים לכלוך מצטבר עליהן וכן כתמים  בגלל חדירת מים, שומן או חלילה דם. ניקוי פשוט ניתן לבצע בבית באמצעות מטלית או שואב אבק,  אבל כשהעניין מורכב יותר כדאי לפנות אך ורק לחברה מנוסה ובעלת מוניטין אשר מעסיקה מנקים מקצועיים ואלה יבואו לביתכם כדי לנקות את הספות. עם כל הרצון הטוב, קשה למנוע מספות לספוג לכלוך מאחר שהמטרה היא לשבת עליהן וליהנות ואז נוצר מגע עם הבגדים שלכם. 

שיטות לניקוי

הניקוי הביתי פשוט יחסית לביצוע ודורש שואב אבק עם מברשת מתאימה לריפוד וכן כביסה במידת הצורך. בכביסה חשוב להקפיד על טמפטורה נכונה כדי להימנע מהתכווצות של הריפוד וכן למנוע ירידת צבע בשל שימוש בחומרי כביסה שגויים. ניקוי מקצועי של חברת ניקוי שטיחים וספות הוא כבר סיפור אחר ודורש הזמנת מנקים שיוכלו להשתמש בחומרי ניקיון ייעודיים להסתר כתמים ושומניםף חומרים שאינם בהישג יד של הצרכן הרגיל. ביצוע הניקיון דורש ניסיון רב וזהירות ולכן הזמנת בעלי מקצוע הינה הכרחית במקרה זה. במקרה של התלבטות רצוי להזמין ניקוי מקצועי מאחר שאתם עלולים לגרום נזק לספה במהלך ניסיון להסיר כתם קשה עם חומרים פשוטים.

פנייה לחברה מקצועית

ניקוי ספות הוא עניין רגיש, וביצוע לקוי שלו עלול לגרום נזק רב ולחייב החלפת ספה והוצאה כספית גדולה. לכן מומלץ מאוד לפנות לשם כך אך ורק לחברה עם ניסיון והמלצות מחברים ומכרים.  

בדקו גם: ניקוי וילונות באתר 5 כוכבים

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»