עיסוי לנשים בהריון – האם זה מסוכן?

עיסוי זה דבר טוב לכל אחד כמובן בתנאי שהעיסוי נעשה בצורה הנכונה מתוך זהירות ועדינות. העיסוי שנעשה בהתאם למצב הרפואי של האדם ובהתחשב במצבו באותו זמן, יהיה עיסוי יעיל שיתרום הן מבחינת איכות החיים של המטופל והוא אף יוביל לפתרונות שונים אשר עבורם עשו את העיסוי.

כך למשל אנשים שסובלים משרירים תפוסים, אנשים הסובלים מכאבי גב, אנשים המתמודדים עם כאבי רגליים או כל כאב פיזי אחר, מוצאים מענה איכותי ויעיל במיוחד בעזרת עיסויים כאלו

עיסוי טוב זה עיסוי מתאים

חשוב לציין כי יש להתאים את סוג העיסוי בהתאם למטרות כמו גם בהתחשב במצב הרפואי של המטופל אשר בא לבקש את העיסוי.

לא כל עיסוי שמתאים לילד הסובל מבעיות או מדלקות אוזניים חוזרות ונשנות יוכל להתאים גם לאדם מבוגר שהוא גם חול לב. כך גם אי אפשר לבצע את אותו סוג של עיסוי שמתאים לספורטאי ולהעתיק אותו כמו שהוא על אישה בהיריון.

לכל אחד יש את העיסוי שמתאים לו ולכל אחד יש להעניק את הטיפול הכי טוב עבורו. 

איך מבצעים עיסוי לנשים בהיריון?

חשוב להגדיר ולדעת בבירור כי היריון זו לא מחלה. אישה בהיריון היא לא אישה מוגבלת והיא גם לא במצב בעייתי. היריון זהו תהליך טבעי ואפילו בריא לחלוטין. אך ברור כי עיסוי שלא יתבצע בצורה הנכונה עלול חלילה לפגוע בהיריון. הוא עשוי להשפיע על האישה ולהוביל לצירים מוקדמים הוא עלול לפגוע חלילה בעובר ובמקרים של תחיל היריון העיסוי עלול לגרום להפלה וסיום ההיריון.

אך אם העיסוי נעשה בצורה הנכונה, הרי שהוא רק יתרום ויועיל ויתרום לאישה מכל הבחינות. הוא ירגיע אותה לקראת הלידה וישחרר ממתחים.

מעוניינים בשיעורי יוגה מרגיעים? קראו כאן מידע נוסף על הנושא.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»