שאיבת שומן מהבטן – מה חשוב לדעת?

שומן מהווה ללא ספק בעיה אסתטית אשר יכולה לפגוע באיכות החיים של לא מעט אנשים. בשל שומן ניתן לסבול מדימוי עצמי נמוך, מתחושת אי נוחות, מדחייה חברתית ועוד. ניתוח שאיבת שומן איננו מהווה תחליף להליך הרזייה וכן איננו מהווה תחליף לתזונה נכונה או להקפדה על פעילות גופנית. מדובר על ניתוח שמהווה פתרון יעיל וממוקד במצבורי שמן בבטן, מותניים, ירכיים, ישבן ואף זרועות. הניתוח רלוונטי לגברים ונשים, אך חשוב מאוד לדעת שהניתוח רלוונטי רק עבור גברים נשים שאינם סובלים מעודף משקל גבוה מדי וכן, אשר העור שלהם גמיש ויכול להתכווץ בצורה טובה לממדי הגוף החדשים שנוצרו.

מהי שאיבת שומן?

שאיבת שומן מהווה ניתוח כירורגי פלסטי שמטרתו היא לשאוב כאמור את מצבורי השומן מהאזורים הרלוונטיים. טרום הניתוח הרופא יסמן את האזורים המטופלים הרלוונטיים לשאיבה באמצעות טוש מיוחד. מכיוון שמדובר על שאיבת שומן רק באזור הבטן ולא מכמה אזורים, הניתוח לרוב יתבצע בהרדמה מקומית. במהלך הניתוח הרופא יבצע חתך בעור ובאמצעות צינורות מתכת מחוררים בקצה הוא יכנס מתחת לעור וישאב את השומן החוצה. לאחר הניתוח, יולבש המנותח בחגורת בטן מיוחדת אשר מהווה בגד אלסטי לוחץ למקום שממנו נשאב השומן. את החגורה המטופל יאלץ ללבוש כמה שבועות על מנת שתוצאות הניתוח יהיו ניכרים לעין.

קראו גם על: מתיחת בטן

מה חשוב לדעת על ניתוח שאיבת שומן

ניתוח שאיבת שומן הוא ניתוח פשוט למדי, אשר לרוב יתבצע בהרדמה מקומית. לאחר הניתוח  ניתן לקחת משככי כאבים במידה ויש כאבים. כמו כן, חשוב מאוד לפנות בכל תופעה חריגה לרופא המטפל. מראש, יש צורך לפנות למנתח מומלץ, מקצועי ומנוסה מאוד בתחום שאיבת שומן, אשר יבצע את הניתוח בצורה המקצועית והמנוסה ביותר, על מנת שהתוצאות יבואו לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר. לכן, יש לברר מראש על מנתחים פלסטיים העוסקים בתחום הניתוחים הללו בטרם בוחרים במנתח הרלוונטי. ניתוח שאיבת שומן יכול להעניק לכל אדם מראה טוב יותר וכן, לשפר לו את הדימוי העצמי והביטחון העצמי אשר נבעו כתוצאה מאותו שומן בטני ומבנה גוף לא פרופורציונאלי בגינו, אשר סבל מהם.

לעוד מידע על שאיבת שומן מהבטן לחצו כאן

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»