החשיבות של עורך דין המתמחה בתחום שבו עוסק התיק שלכם

כאשר אנו באים לבחור עורך דין צריך לשים לב היטב מה תחום ההתמחות שלו. אם לא תבחרו בעורך דין המתמחה בתחום בו עוסק התיק שלכם אתם לוקחים סיכון גדול בתוצאות שיהיו לכם בבית המשפט. את תחום ההתמחות שלו תוכלו לראות בתעודת המשפטים שלו וכן בשירותים שהחברה שלו מספקת ומצהירה עליהן.

משרד שמציע שירותים בכל התחומים המשפטיים צריך להדליק לכם נורה אדומה כיוון שבדרך כלל משרד מקצועי ומוביל של עורך דין יתמחה בעד 2-3 תחומים עיקריים.

אל תחזרו על הטעות של דנה בבחירת עורך הדין

דנה המציאה פטנט מסוים שמתקשר למכשירים ניידים. מבלי להיכנס לעומק מהו הפטנט לפתע נודע לה שחברה אחרת שנודע לה על הרעיון (ככל הנראה מאנשים הקרובים שהיא סמכה עליהם וסיפרה להם לאחר שהגיעה בקשה לרישום פטנט) פיתחה מהר מוצר דומה עם אותו פטנט בדיוק. לאותה חברה היו יותר משאבים ולכן יכולה הייתה לפתח את המוצר במהירות ואף להוציאו לשוק במהירות. דנה פנתה לעורך הדין שלה שדרכו רשמה את הפטנט וביקשה לתבוע את אותה חברה בגין העתקת הפטנט. בשיחה עם עורך הדין שלה התברר לה שהפטנט כלל לא נרשם כיוון שהיו חסרים פרטים מסוימים וההרשמה לא הושלמה. עורך הדין, שלא עסק כלל ברישום פטנטים אלא בתחומים אחרים, היה פשוט חסר סבלנות ו/או הבנה בנושא ופשוט לא עדכן את דנה בנושא ולכן הפטנט מעולם לא נרשם במשרד הפטנטים.

מה קרה לאחר מכן?

דנה, שהייתה בהלם מהסיטואציה, פנתה לעורך דין אחר המתמחה ברישום פטנטים ובתחום הקניין הרוחני. עורך הדין מטעמה הגיש תביעה נגד החברה בשל גניבת הרעיון והוכיח שזו הגישה בקשה לרישום פטנט, על אף שזה אינו התקבל עדיין, לפני שאותה חברה הוציאה לאור את המוצר. כך שבעקבות העובדה שהיא הייתה עדיין במסגרת הליך הוצאת הפטנט וזה היה רק עניין פורמלי של השלמת המסמכים עדיין הוכיחה דנה שהרעיון והמוצר היו תחילה שלה ולכן הוא נגנב ממנה.

לסיכום

תמיד עבדו עם עורך דין המתמחה בתחום הרלוונטי והיו בבקרה על השירות שלו לאורך כל הדרך.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»