מתי תצטרכו עורך דין מהירות מופרזת?

האם נהגתם שוב במהירות מופרזת? נהגים שרגילים לנהוג במהירות מעל המותר, מבינים היטב את ההשלכות שעלולות להיות לנהיגה שלהם. המשטרה מחפשת נהגים כאלו, ובמקרה שהם נתפסים, הרישיון שלהם נשלל מיד אם המהירות הייתה מספיק גבוהה.

במקרים אחרים תקבלו קנס כספי בתוספת נקודות. ככל שהמהירות גבוהה יותר, כך הקנס הכספי יהיה כבד יותר וכן מספר הנקודות שתקבלו.

למרבה המזל, עורך דין לענייני מהירות מופרזת יכול בהחלט לסייע במקרים כאלו. אז מתי תצטרכו עורך דין מהירות מופרזת? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

עורך דין מהירות מופרזת:

עורך דין לענייני מהירות מופרזת הוא כזה שמתמחה בדיני תעבורה בכלל ובדיני מהירות גבוהה בפרט. הוא מכיר היטב את הכללים. מתי תקבלו קנס של 500 שקלים, מתי תקבלו קנס של 700 שקלים ומתי תקבלו קנס של 1500 שקלים.

לכל עבירת מהירות נקבע העונש על פי הסיכון שהנהג לקח. סוג הכביש והמהירות המותרת בו. למשל, נהיגה בכביש עירוני במהירות כפולה מהמותר יכולה לגרור שלילת רישיון בתוספת קנס כספי, משום שהסיכון הוא גבוה ביותר בין לנהג עצמו, לנהגים אחרים ולעוברי אורח.

לעומת זאת בכביש בין עירוני בשעות לילה מאוחרות כאשר הנהג אינו מהווה סיכון, המהירות הגבוהה אינה חמורה כל כך והעונש עליה יהיה אחר.

כמובן שאם מדובר במהירות שהיא גבוהה הרבה מעל המותר, שלילת רישיון תהיה בכל מקרה.

אם נתקלתם במקרה שרוצים לשלול לכם את הרישיון או שהטילו עליכם קנס כספי גבוה, יש דרך לצאת מזה על ידי הגשת ערעור לבית המשפט.

את הערעור יגיש עורך דין מומחה למהירות מופרזת, הוא יטען את הטענות הנכונות, כדי להקל או אפילו לבטל את הקנס או השלילה.

המידע באדיבות עו"ד דנה דוד

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»