ניאגרה סמויה – עיצוב קלאסי לחדר השירותים

כאשר מדובר על עיצוב חדר השירותים בבית, חשוב מאוד להשקיע גם בו מחשבה ולעצב אותו בצורה הטובה והנוחה ביותר. אחד החידושים שבעיצוב חדרי שירותים במציאות המודרנית שאנו חיים בה כיום הוא:  בחירה בניאגרה סמויה על פני ניאגרה גלויה. בעוד שבעבר הניאגרה היחידה שהייתה מוצעת עבור חדרי שירותים הייתה ניאגרה גלויה, הרי שכיום לא מעט אנשים שמעצבים את חדר השירותים שבביתם, בוחרים דווקא בניאגרה הסמויה על פני הניאגרה הגלויה בשל מגוון יתרונות.

מהי ניאגרה סמויה

בטרם אתם מחליטים על ניאגרה סמויה או גלויה, חשוב שתבינו מהי בכלל ניאגרה סמויה. מתקן שירותים סטנדרטי מורכב מאסלה ומיכל הדחה אשר מוכר בשמו האחר: ניאגרה. הניאגרה מורכבת משני מנגנונים: שסתום המצוף ומגנון הדחה. ניאגרה סמויה היא בעצם ניאגרה שבה המנגנון נמצא כולו לחלוטין בתוך קיר סמוי כאשר הדבר היחיד שנמצא בחוץ הוא לחצן ההדחה. כמובן שלחצן ההדחה יהיה אלגנטי, מעוצב וייחודי. לחצן ההדחה מהווה את פתח השירות לכל תקלה או בעיה. ניאגרה סמויה מהווה כיום את הניאגרה האיכותית והנבחרת ביותר בשל העיצוב המודרני והאסתטי אשר היא מעניקה לכל חדר שירותים.

מהם היתרונות של ניאגרה סמויה

אם אתם חובבי עיצוב מודרני, ניאגרה סמויה שוואב היא ככל הנראה דבר שכדאי לכם לבחור בו חלל השירותים שלכם.  היתרון הבולט של הניאגרה הסמויה היא האסתטיקה שלה והאסתטיקה אשר היא מסבה לחדר השירותים כולו. בניאגרה הסמויה כאמור מיכל ההדחה והצנרת חבויים בתוך אריחי הקיר, מה שהופך אותה להיות כמעט בלתי מורגשת במרחב. הניאגרה הסמויה מאפשרת ניקוי קליל של לחצן ההדחה. האסלה המגיעה עם הניאגרה הסמויה היא אסלה תלויה והדבר מאפשר ניקוי קל ונוח יותר הן של השירותים עצמם והן של חלל השירותים כולו. ההיצע שניתן כיום בתחום ניאגרות סמויות הינו רחב ומגוון וכל אדם יכול לבחור עבור חלל השירותים שבביתו את הניאגרה המתאימה לו ואת האסלה המתאימה לניאגרה זו. כדאי וחשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום זה, בכדי שיסייעו לכם לבחור את הניאגרה המתאימה לחלל השירותים שבביתכם בהתאם לכל הפרמטרים השונים העומדים על הפרק.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»