הלבשה למטבח

העבודה במטבחים תעשייתיים מתרחשת תמיד בקצב גבוה. בכל עמדה יש טבחים ועובדי מטבח האחראים על דברים שונים בין אם זה חיתוך ירקות והכנת הסרוויס, שטיפת כלים, הכנת מנות ללקוחות, הוצאת מנות אל עמדת הצ'קר, עמדת פינוי הכלים ועוד מגוון פעולות ותהליכים נוספים. 

כל אלו יוצרים מהלך עבודה מסודר המפוקח על ידי שף המטבח, שהינו האדם האחראי על כלל התהליכים המתקיימים במטבח לפני, במהלך ואחרי הסרוויס. כדי להקל על העבודה הקשה של עובדי המטבח, ובנוסף גם כדי לשמור על בטיחותם בזמן עבודתם השוטפת, חשוב שכל אחד מהם ילבש ביגוד מתאים.

היתרונות של ביגוד איכותי לעובדי מטבח

הלבשה למטבח כוללת סט בגדים מלא לעובדים במטבח, בין אם מדובר על עובדים מטבח האחראים על חיתוך והכנת הסרוויס בלבד, ובין אם זה שוטף הכלים שאחראי על רחיצת הכלים ודאגה לאספקת כלים שוטפת למסעדה, ואף השף האחראי על הכל שמוכרח להיראות ייצוגי עבור עובדיו.

ניתן למצוא ביגוד לטבחים ועובדי מטבח הכולל חולצה ומכנסיים, כאשר כל אחד מפריטי לבוש אלו עשוי בד איכותי ונושם. היתרונות של בד מנדף הוא ביכולת שלו למנוע ספיחת נוזלים וריחות, כמו זיעה או ריחות בישולים, כך שהעובדים במטבח השרוי בטמפרטורה גבוהה כתוצאה מתנורים וכיריים יוכלו לעבוד בנוחות בכל שעות עבודתם.

נתון נוסף ומשמעותי הקיים בפריטי הלבשה למטבח הוא הנוחות והעמידות שיש לביגוד מסוג זה. כיוון שעובדי המטבח עובדים שעות רבות באופן רצוף, הביגוד הייעודי להם תפור בגזרה רחבה שאיננה נצמדת לגוף והבד עמיד במיוחד בפני שחיקה. 

היכן מומלץ לרכוש הלבשה למטבח?

כדי להבטיח נוחות מקסימלית לעובדי המטבח, וכך תפוקת עבודה גבוהה ויעילה יותר, מומלץ לרכוש עבורם פריטי הלבשה למטבח מחברה מקצועית המתמחה בכך. חברת יונידרס מובילה במתן פתרונות איכותיים ונגישים בתחום ההלבשה לחברות ועסקים, מחזיקה ברזומה עשיר של 4 עשורים. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»