כלבי קינג צ'ארלס – כל מה שאתם צריכים לדעת

כל מי שאוהב כלבים יודע, שאי אפשר לעמוד בפיתוי מולם, כל כלב הוא חמוד, כל כלב הוא מיוחד, כל כלב היינו שמחים לאמץ אלינו הבית. אך מי שיש לו כלב מסוג קינג צ'ארלס, סביר להניח ירגיש שהוא זכה בפרס הגדול, שכן אין הרבה כלבים חמודים ויפים כמוהם.

> וודאי יעניין אתכם לקרוא על ההשוואה של קבליר קינג נגד פפיון

מדובר על זן מיוחד של כלבים, אשר כפי שאנחנו מבינים יש בו ניחוח מלכותי. לא מדובר בכלבים שגדלים באופן רגיל, אלא הם גדלים בבתי גידול מיוחדים ומושקעים בהם לא מעט כסף ומשאבים אחרים על מנת שהם יגדלו להיות יפים ומרשימים כמו שהם. חשוב לומר, מי שמגדל אותם, אמור להבין בתחום, אמור להכיר היטב את הגזע, ללמוד עליו בשביל שיוכל לטפח אותו בטרם הוא מציע לאנשים לרכוש או לאמץ גורים מסוג זה. כמובן שזה אומר, בין היתר, שהמקום בו הם גדלים, עומד בכל התקנים מבחינה בריאותית, תזונתית, מבחינה היגיינה ומכל בחינה אחרת.

צריך לומר, שעם השנים כל הרעיון של אימוץ וגידול כלבים מסוגי זה, הפך להיות יותר ויותר פופולארי, גם בזכות העובדה שהרבה מאוד אנשים בוחרים לאמץ כלבים באופן כללי, אך בעיקר בזכות העובדה שיותר ויותר אנשים מחפשים כלבים עם ייחוד מסוים, כלבים עם סגנון מסוים. הם לא מחפשים כלב רגיל, אלא מחפשים כלב שיהיה יפה, מרשים, גזעי, כלב שקל ופשוט לטפל בו, ועוד.

צריך לומר, מדובר בסוג כלבים שכל אחד יכול לאמץ, בין אם מדובר בילדים, מבוגרים, קשישים, אלה כלבים מאוד ידידותיים, מאוד חברותיים, הם מאוד מחוברים לבני אדם, מאוד סקרנים, מאוד אוהבים להיות בסביבה פתוחה, והם יכולים להתאים לבית של זוג צעיר עם ילדים, אשר ההורים רוצים לספק לילד כלב שיהיה לו לחבר וגם בשביל שילמד כיצד לטפל בו.

לפני סיום נדגיש, האימוץ נעשה אך ורק דרך בית גידול לכלבים אורן שפר, שם הם עוברים את כל תהליך הגידול הראשוני בטרם הם נמסרים למי שמאמץ אותם, עם כל התעודות וכל המידע הנחוץ על הכלבים בצורה מלאה ומפורטת.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»