כך תמשיך לדבר עם סבתא בטלפון ללא קושי

אחת מהבעיות השכיחות ביותר בגיל השלישי הינה ירידה משמעותית באיכות השמיעה. הירידה באיכות השמיעה יכולה להגיע באופן פתאומי או בצורה הדרגתית, אין על כך מדע מדויק – ולכן אתם צריכים להיות ערוכים למצב הזה. כאשר אתם משאירים בין משפחה מבוגר לבד, בוודאי אם מדובר על סבתא – הדבר החשוב ביותר זה לשמור על קשר אם לא באופן פיזי אז לפחות באופן טלפוני. אך בעיית השמיעה יכולה להוות מכשול שחשוב מאוד שתדעו כיצד להתגבר עליו.

מגוון פתרונות באתר Audiocare:

http://audiocare.co.il/

כך תמשיך לדבר עם סבתא בטלפון ללא קושי

הפתרון הטוב ביותר שנוכל להציע לכם על מנת שתוכלו לשמור על קשר רציף עם סבתא בכל רגע נתון זה טלפון מוגבר. מדובר על טלפון שבאופן חיצוני נראה כמו טלפון רגיל לגמרי, אך עוצמת השמע בו מוגברת באופן אוטומטי על מנת שהאדם המבוגר יוכל לשמוע בקלות מה שאומרים. כך יהיה ניתן להתגבר על הקשיים בשמיעה, ולאפשר גם לאותו בן אדם מבוגר להבין בדיוק מי מתקשר אליו ומה נאמר בשיחת הטלפון.

בנוסף לאופציה של הגברת השמיעה למי שמדבר על השפופרת של הטלפון, ניתן גם לבצע את השיחות ברמקול – שגם הוא מוגבר באופן אוטומטי כל זאת בשביל להקל על האדם המבוגר עד כמה שניתן. יהיה קשה מאוד לאחר קניית המצב לראות את האדם המבוגר מסתבך עם הטלפון או מתקשה לנהל שיחות כמו שצריך.

אז מה נותר לכם לעשות על מנת לגרום לסבתא להמשיך ולנהל שיחות טלפון עם כולם ללא כל בעיה?

פשוט מאוד! באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר ענק של טלפונים מוגברים אשר מיועדים לאוכלוסייה המבוגרת. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבצע הזמנה של אחד מהמכשירים שלנו, ואנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך. השאיפה שלנו כמובן היא לראות את האדם המבוגר מנהל שיחות טלפון ללא כל בעיה, ואם יש לכם שאלות אנו נשמח להעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המנוסים שלנו. כל זאת בשאיפה כי אותם אדם מבוגר יצליח לחזור אל השגרה במהירות האפשרית למרות בעיות השמיעה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»