האם מטבח 2 מטר לדירה שכורה זה מספיק?

מטבח הוא אחד החלקים החשובים ביותר בבית ולכן חשוב להקדיש לו את התכנון הנדרש ואת ההשקעה ההולמת, כדי לענות על צרכי הדיירים.

אז האם ומתי מטבח 2 מטר זה מספיק?

 

עסק לכל דבר

אם אתם בעלים של דירה להשכרה, או דירה להשקעה, חשוב שתבינו כי אתם מנהלים עסק לכל דבר. אמנם עסק פסיבי ונוח יותר מעסקים רבים אחרים, אבל עדיין – יש לכם לקוחות וקהל יעד שאתם צריכים לענות לו על הצורך, כדי שהוא יהפוך ללקוח משלם שלכם.

אז הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כדי להבין מהו גודל מטבח מתאים לדירה שלכם, הוא לקבוע מיהו קהל היעד שאתם רוצים להשכיר לו את הדירה.

 

הגדרת קהל יעד

הגדרת קהל היעד לדירה שלכם, תלויה במספר גורמים:

  • מיקום הדירה – האם היא נמצאת באזור מיועד למשפחות, או סטודנטים? האם מתגוררים באזור בעיקר צעירים אחרי צבא, או אולי דווקא פנסיונרים?
  • למי אתם רוצים להשכיר את הדירה – יש בעלי דירות שמעדיפים להשכיר למשפחות, בגלל היציבות המשתמעת, אך יש כאלה שלא רוצים בכלל ילדים בבית טלכן מעדיים להשכיר לזוגות צעירים ללא ילדים, או פנסיונרים, או סטודנטים.
  • גודל הדירה – ככל שהדירה גדולה יותר, כך יש להתאים מטבח פרופורציונלי מתאים.

 

מסקנות

משפחה עם ילדים לא תוכל להסתפק במטבח של 2 מטר ולכן, אם אתם לא רוצים להשקיע במטבח גדול יותר, כדאי לכם לרכוש דירה באזור ייעודי לסטודנטים, או לרכוש מלכתחילה דירה קטנה במיוחד, שבה מטבח של 2 מטר יכול להתאים.

לסיכום, מטבח 2 מטר מתאים לדירות בעלות אופי ספציפי ביותר. אם אתם רוצים סיוע בהתאמת המטבח המושלם לדירה שלכם, צרו קשר עוד היום ונשמח לעזור.

 

הכנסו לאתר שלנו: https://www.livorno.co.il/.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»