האם משתלם למכור את הרכב לפירוק

הרכב משרת אותנו בחיי היומיום, לעתים מדי יום, למטרות של עבודה, פנאי משפחה, והוא דורש טיפולים קבועים ותחזוקה שוטפת כדי לשמור על ערכו. עם הזמן הוא צובר קילומטראז' ובלאי, לפעמים גם עובר תאונות, ערכו יורד עם השנים והוא דורש טיפולים רבים במוסך. הרכב מגיע למצב ירוד ואתם שוקלים למכור אותו ולכן מחפשים גם רכב חלופי, ואז מתחיל חיפוש שעלול להיות מייגע וכרוך במאמצים רבים ובפגישות לא נעימות. בסופו של דבר סביר להניח שהצעות המחיר שתקבלו תהיינה נמוכות בהרבה מהמחיר המבוקש, וכל יום שבו הרכב עדיין אצלכם מחייב אתכם בטסט שנתי, וחנייה ממושכת באותו מקום עלולה לגרור קנסות מהעירייה.

 

מדוע קל למכור רכב לפירוק

בשוק החופשי יש ביקוש והיצע של דגמי רכב שונים, תלוי במצב השוק ובשנת הייצור. מדי יום מתנהל מו"מ בין קונים ומוכרים, וכן הצעות מחברות ליסינג שונות. מכירת רכב עלולה להיות תהליך ארוך ומייגע וגם לא זול (בשל הצורך לטסט שנתי והקנסות הפוטנציאליים) ולכן מכירה למגרש פירוקים עשויה להיות הפתרון המשתלם ביותר, זאת מאחר שבמגרש ישמחו לרכוש מכם את הרכב וגם יציעו תמורה. בעלי מגרשי פירוקים מעוניינים תמיד לרכוש רכבים במצב ירוד, וזאת לצורך מאגרי חלקי חילוף וכן מכירת הברזל וגם הזכוכיות (של החלונות והמראות). רכב מפורק יותר מאגר גדול של חומרי גלם וחלקי חילוף ולכן הוא אטרקטיבי עבר בעלי מגרשים.

 

הרווח שלכם

מכירת רכב למגרש פירוקים חוסכת התלבטויות והתרוצצות עם הרכב הישן, שכבר אינו מתפקד והפך לנטל. כך תדעו שאתם יכולים להמשיך בלי לגרור את המטרד הזה וכן שתרמתם לאיכות הסביבה, מאחר שרכבים שנשלחים לגריטה מניבים חומרים ממוחזרים, שניתן לנצלם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»