האם אפשר לסמוך על טיפול פסיכולוגי אונליין?

האם הגעתם למצב בחיים שבו אתם מרגישים שאתם כבר לא מסוגלים להתמודד יותר בכוחות עצמכם ואתם פשוט זקוקים לקבלת עזרה מצד איש מקצוע מוסמך?

במיוחד מאז שהקורונה נכנסה לחיים שלנו, יותר ויותר אנשים מפתחים חרדות ופחדים, התמכרויות וסוגים שונים של בעיות נפשיות אשר משבשים את מהלך החיים שלהם.

כאשר אנשים נמצאים במצב בו הם חווים קשיים נפשיים ורגשיים, הם יכולים לפנות לקבלת עזרה מפסיכולוג, אשר יכול לעזור להם לאתר שורש הבעיה שלהם ולהתגבר עליה, כמו גם לפתח מיומנויות וכישורים אשר נחוצים להם על מנת להתקדם בחיים שלהם ולהשיג את המטרות שלהם.

בתקופת הקורונה נוצר הצורך לספק שירותים נפשיים גם אונליין, ולמרות זאת אנשים רבים עדיין חוששים להתחיל תהליך טיפול המתבצע אך ורק דרך רשת האינטרנט. במסגרת המאמר שלפניכם, אנחנו רוצים לספר לכם על שפע היתרונות מהם תוכלו ליהנות אם תבחרו באפשרות של טיפול אונליין.

מהם היתרונות של טיפול פסיכולוגי אונליין?

  • חיסכון בזמן – אם כבר יצא לכם בעבר לקבל טיפול פסיכולוגי מסורתי, אתם בוודאי יודעים היטב כמה זמן עלול להתבזבז לכם בנוסף על זמן הפגישה עצמו. פעמים רבות מדובר על פסיכולוג שנמצא רחוק מכם, ואתם צריכים לנסוע אליו בתחבורה ציבורית או ברכב ולעמוד בפקקים. בנוסף, אתם צריכים להגיע לפני מועד התור ולחכות לפגישה שלכם. באמצעות טיפול פסיכולוגי אונליין, אתם חוסכים שפע של זמן.
  • נוחות – פעמים רבות אנשים חוששים לצאת מאזור הנוחות שלהם ולגשת למשרד של אדם שהם אינם מכירים ולשוחח איתו שם על החיים שלהם. טיפול פסיכולוגי אונליין יאפשר לכם להישאר באזור הנוחות הפיזי שלכם, מה שקרוב לוודאי יעזור לכם לצאת מאזור הנוחות הנפשי שלכם.

קראו על פסיכולוג מומלץ בירושלים >>>

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»