האם קיים מחירון שיש אחיד?

לכל חפץ בעולם ולכל פריט אותו נרצה ובו נחשוק, יהיה מחיר מסוים אך לא קבוע. כך גם בכל מה שקשור לשיש לבית ולמטבח, אין באמת מחיר אחיד וקבוע אך כן ישנו מחיר משוערך בכל שיש ואבן וכך ניתן לתכנן בניה משיש מסוים.

האם קיים מחירון שיש אחיד? |

אם ניקח את מחירון שיש בעולם, כדאי להתחיל דווקא עם אבן קיסר הישראלית. "אבן קיסר" היא חברה ישראלית בקנה מידה עולמי. חברה זו מייצרת משטחי שיש סינטטיים, (כלומר – שיש שאינו באמת קיים בטבע אלא נבנה בצורה ייחודית בחברה) אשר מורכבים מדבקים פולימרים.

המשטחים והשיש של אבן קיסר הם הנפוצים ביותר בשוק המטבחים בארץ, זאת בעקבות מגוון רחב של גוונים ועמידות גבוהה באופן יחסי בפני נזקים שבאים בעיקר בסביבת מטבח אך לא רק.

האם זה רעיון טוב לבנות אי במטבח? |

בין אם אתם מחפשים מקום אחסון נוסף, ובין אם אתם אוהבים את הרעיון שיש מקומות ישיבה נוספים במטבח שלכם, אי למטבח עשוי להיות כמו הפתרון המושלם לצרכים שלכם.

אחת השאלות הראשונות שעליכם לשאול את עצמכם, כאשר אתם שוקלים להתקין אי במטבח שלכם הוא, האם יש בשבילו מקום?! איים הם אידיאליים למטבחים גדולים ויכולים לעזור להפוך אותם למרחב חברתי נהדר.

זה לא המקרה במטבחים קטנים שבהם שטח העבודה הנוסף עשוי לגרום לחדר להיות צפוף יותר. זכור כי באופן אידיאלי, צריך להיות מקום פנוי בין מטר למטר וחצי לפחות, ברחבי האי. זה חשוב במיוחד אם אתם מתכוונים להשתמש באי כמשטח עבודה.

האם אתה יכול להרשות לעצמך אי במטבח? |

איי מטבח יכולים להיות יקרים, במיוחד אם יש לכם כיור, כיריים או שקעים חשמליים מובנים. עליכם לאזן בין חלומותיכם לאי מול המציאות הפיננסית שלכם. אם אתם עם תקציב מצומצם, עדיף שתבחרו במקום – שולחן מטבח.

כיצד אי ישפיע על הפונקציונליות במטבח? |

האזור שבין הכיור, הכיריים והמקרר ידוע כמשולש העבודה. אינך רוצה שהאזור הזה יושפע לרעה מכיוון שאתה צריך להיות מסוגל להסתובב בחופשיות בזמן שאתה עובד במטבח. לא כדאי להתקין אי אם זה ישפיע לרעה על האזור הזה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»