מאוורר תעשייתי – יתרונות וחסרונות

באזורי תעשייה שונים, התקנת מאווררים תעשייתיים איכותיים היא בלתי נמנעת עבור יזם מצליח. מאווררים ידועים כמביאים לתנאי העבודה הטובים ביותר על ידי ויסות זרימת האוויר. זה מפחית התחממות יתר של המקום ומפחית הזעה של עובדים שעלולה להיות לא נוחה.

מאוורר תעשייתי – יתרונות וחסרונות |

מאווררים תעשייתיים איכותיים מבטלים את הסיכוי שאנשים יחנקו כתוצאה מאוורור לקוי ומחזור אוויר.

עם זאת, כאשר היצרנים מציפים את השוק במגוון רחב של מאווררים תעשייתיים, השגת המאוורר המתאים ביותר לאזור העבודה שלכם, היא לעולם לא תהיה  דבר פשוט. חשוב לבדוק על המאוורר המתאים למקום העבודה שבו הוא ימוקם, שכן מאוורר צריך להיות גדול וחזק מספיק לאזור תעשייתי.

מאווררים ציריים ומאווררים תעשייתיים צנטריפוגליים |

שני הסוגים העיקריים של מאווררים תעשייתיים הם מאווררים ציריים ומאווררים צנטריפוגליים. הם שונים מאוד וכל אחד מהם מציב יתרונות ברורים. 

מאווררים ציריים:

מאווררים ציריים הם אלה שכנראה הכי מוכרים לאנשים – הם נראים כמו מדחפים ומספקים אוויר ישירות דרך המאוורר. מאווררים ציריים בדרך כלל, תלויים על קיר או תקרה ולכן אינם מתאימים במיוחד לאוורור למקום גדול, מכיוון שהם אינם מציעים מספיק כוח כדי לשאוב אוויר דרך המערכת.

מאווררים צנטריפוגליים:

מאווררים צנטריפוגליים מושכים אוויר למרכז המאוורר; הם חזקים מאוד ומסיבה זו הם עובדים היטב כאשר הם ממוקמים קרוב לאזורים רחבים. 

מאווררים תעשייתיים הם אחת הדרכים היעילות ביותר להבטיח שאדים מסוכנים לא מסתובבים סביב המקום בו מוצב המאוורר. בסופו של דבר, בין אם תתקינו מאוורר צירי או מאוורר צנטריפוגלי (או את שניהם), מאווררים תעשייתיים הם חובה לשמירה על בטיחות ונוחות העובדים. מעבר לזה שהם לא הכי יקרים כמו שחושבים.

זקוקים למסכי אוויר לעסק? לחצו כאן למידע נוסף.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»