באילו מקרים יפסלו לכם את רישיון הנהיגה

ישנן לא מעט עבירות תנועה חמורות אשר מחייבות את העוברים עליהן לעמוד למשפט. רוב עבירות התנועה אכן מסתכמות רק בקנס כספי וצבירות נקודות אך ישנן גם עבירות חמורות יותר המחייבות במשפט, קנס כספי גבוהה, צבירות לא מעט נקודות ושלילת רישיון. בין כלל העבירות החמורות הללו כמובן יש את הנוהג בשכרות, מהירות מופרזת של 50 קמ"ש מעל המהירות המותרת באותו מקום, עבירות סמים ועוד. כלל העבירות הללו מוגדרות חמורות במיוחד ולכם העובר עליהם יידרש לעמוד למשפט בו יש מינימום ענישה של שלילת רישיון, קנס כספי וצבירת נקודות. אך חשוב לדעת, כי גם העובר על העבירות הללו יכול להקל את עונשו בעזרת עורך דין לעינייני תעבורה. כיום יש לא מעט עורכי דין מקצועיים לתחום זה אשר מכירים היטב כל פרט בחוקה שיכול לסייע לקצר את תקופת השלילה, להנמיך את גובה הקנס ולהוריד את כמות הנקודות. 

עבירות חמורות או בעיות בריאותיות – הגורמים לפסילת רישיון הנהיגה

מעבר לעבירות החמורות, כמובן שיש לא מעט מקרים בהם רישיון הנהיגה נפסל בגלל בעיות בריאותיות שונות או גיל מאוד מבוגר. ישנן מגוון בעיות בריאותיות כמו התקפי אפילפסיה אשר לא מאפשרות לנהגים לנוע בבטיחות מלאה כאשר הם על ההגה. במקרים מעין אלה רישיון הנהיגה נפסל במטרה לוודא כי כלל הסובבים את האדם החולה, וכמובן הוא עצמו, ימשיכו את נסיעתם בביטחה. עורך דין לעינייני תעבורה יכול לסייע לערער על החלטות שונות במידה ואכן הם אינן מוצדקות, ראו לדוגמה נהיגה בפסילת רשיון. אך חשוב לדעת לבחור נכון עורך דין מקצועי ומנוסה אשר מכיר היטב את כל פרטי הפרטים בחוקה.

היעזרו בעורך דין מקצועי 

עורך דין מקצועי ומיומן ידע בדיוק מה נכון לטעון בהתאם לכל מצב בשל היכרותו עם פרטי החוקה, אופן השפיטה ואף השופטים הקובעים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»