רעיונות לחגיגות ט"ו בשבט מצומצמות

חג ט"ו בשבט הוא חג מקסים ועבור הילדים יכול להיות חווייתי במיוחד עם כל מה שקשור לנטיית עצים. לצערנו הוא לא חג גדול או "נחשב" במיוחד כמו חגים גדולים אחרים בשנה העברית שלנו ולכן לרוב נחגג בצורה מצומצמת יותר רק אצל מי שחשוב לו. הינה כמה רעיונות לחגיגות ט"ו בשבט מצומצמות.

הוציאו את הילדים לנטוע עצים:

אחת החוויות שאנו זוכרים מהילדות היא שהוציאו אותנו ביום בו מציינים את החג, הביאו לנו שתילים ולימדו אותנו לשתול אותם בצורה נכונה באדמה. הסבירו לנו שבחג זה של ט"ו בשבט נהוג לנטוע עצים וכך עשינו. האמת? זו הייתה אחת החוויות היותר מהנות שזכורות לי מתקופת הילדות – הפעם הראשונה ששתלנו עץ. ובכן, כעת אנו ממליצים לכם לקחת את הילדים למשתלה, לקנות עץ קטן, לשתול את העץ בגינה או ביער או בכל מקום אחר שתבחרו ואתם רשאים לעשות זאת כמובן. זה יספק לילדים חוויה מעצימה וכיפית במיוחד וגם אתם מוזמנים לקחת חלק כמובן.

קנו לילדים משחקי יצירה כפעילות:

לכבוד ט"ו כל חנויות הצעצועים והמשחקים מביאות ראש דשא, דפי יצירה ועוד מגוון משחקים הקשורים לחג. תוכלו לרכוש מעט מוצרים ולאפשר לילדים לשחק. זה מתאים בעיקר לילדים קטנים ועוזר לחנכם וללמדם אודות החג בצורה מהנה.

הוציאו אותם לטיול בארץ למסלול בטבע:

ט"ו הוא בעיקר חיבור לארץ ישראל, לטבע, לעצים ולפירות שבהן נתברכה הארץ. צאו עמם לטייל במסלול טבע נהדר, הכירו להם את העצים השונים, הפרחים ועוד.

הזמינו מגש פירות יבשים הביתה:

כמובן שכדאי גם להזמין מגש פירות יבשים הביתה ובכך לקיים את מצוות החג לאכול משבעת המינים. כמו כן תוכלו לקחת אתכם פירות יבשים לטיולים שלכם ולחוות את החג במלוא עוצמתו.

 

אולי יעניין אותך גם קייטרינג חלבי

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»