איך כותבים קורות חיים?

איך כותבים קורות חיים? כתיבה נכונה של קורות חיים עשויה להגדיל משמעותית את הסיכויים שלכם בקבלה למשרה נחשקת. כתיבה נכונה של קורות החיים שלכם צריכה להתבסס בראש ובראשונה על כלל פשוט – תרחיבו על הנקודות החיוביות ותצניעו או תחסירו את הנקודות השליליות.

כמובן שכאשר אתם מתחילים עם כתיבת קורות החיים, תצטרכו לעשות את זה בצורה אמינה ולא לנסח קורות חיים מופרכים שהמעסיק יתקשה להאמין להם. כך שאתם צריכים להציג את עצמכם באלגנטיות ולספר על כל מה שעשיתם בצורה כזו שתוכל להחמיא לכם ולהגדיל את הסיכויים שלכם למצוא משרה שתמצא חן בעיניכם.

 

שימו לב לכל מילה שאתם כותבים

כדי שהמעסיק הפוטנציאלי שלכם לא יתאכזב משורה כזו או אחרת שכתובה בקורות החיים שלכם, זה יהיה חשוב שתקדישו מחשבה ותשומת לב לכל מילה ומשפט שאתם מנסחים. תזכרו שהמטרה שלכם בסופו של דבר היא להעביר מסר, וזאת דרך קורות החיים שלכם. אתם צריכים להעביר את המסר שאתם מסוגלים לעמוד בכל התנאים והדרישות של המעסיק.

מעבר לתוכן עצמו, זה חשוב מאוד גם לעצב את קורות החיים בצורה מוקפדת, לפסק היטב, להוסיף קצת צבעים, תמונה אישית ודברים שיכולים להפוך את המידע עליכם ליותר מעניינים לקריאה. זה יהיה חשוב שתעשו את זה כמו שצריך כדי להגדיל את הסיכויים שלכם למצוא משרה מעולה שתהיו מרוצים ממנה.

 

תקבלו השראה בניסוח קורות חיים

אתם יכולים גם לעשות שימוש באתרים שיש בהם מבנה מוכן לכתיבה או אפילו אפשרות להכין עיצוב בלחיצת כפתור. כך תוכלו מצד אחד לקבל השראה לכתיבה נכונה, ומצד שני לעצב את המסמך בצורה שתמשוך את העין ותעורר עניין בקרב המעסיק שקורא את המסמך. זה בוודאי יהיה חשוב שתעשו את זה כמו שצריך.

 

לחצו כאן למעבר לאתר של קורות חיים Resumake.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»