כמה עולה עיקור לכלבה?

גידול כלבה כרוך בין היתר בטיפולים רפואיים שונים. אלו נועדו לשפר את חווית הגידול של חיית המחמד שלכם, ולמנוע התמודדות עם מחלות ותופעות בריאותיות שונות. אחת הפעולות החשובות במהלך גידול כלבה היא עיקור הכלבה. מדובר על טיפול בו מוציאים לכלבה את הרחם ואת השחלות בטיפול יעיל וקצר. הטיפול הינו כירורגי והוא מתבצע בהרדמה.

מה המחיר של עיקור?

היות ומדובר על פעולה כירורגית שמצריכה סביבה מתאימה המחיר של הטיפול הזה עשוי להיות לא זול. למעשה עיקור כלבה מחיר נקבע בהתאם למספר פרמטרים. הפרמטר הראשון הוא המשקל של הכלבה. ככל שהמשקל גבוה יותר כך יהיה ההליך הרפואי מורכב וממושך יותר, ולכן גם יקר יותר. גם לשימוש בחומרי אלחוש והרדמה משפיע על המחיר, ולכן ככל שהטיפול ייעשה שימוש באמצעים יקרים יותר גם העלות לכם, בעלי הכלבה תהיה גבוהה יותר.

מנויים ומחירים

חשוב לדעת כי יש הבדלי תעריפים בין מטופלים שונים. וזאת בהתייחס למנוי. יש מרפאות ווטרינריות בהן מציעים ללקוחות לרכוש מנוי, וכך לקבל את הטיפולים השונים ללא תשלום או במחיר מוזל. אמנם עיקור כלבה הוא טיפול מורכב שתמיד יהיה כרוך בתשלום, אבל במידה ויש לכם מנוי המחיר יהיה זול משמעותית. המחיר מושפע גם מעלות המנוי ומהכיסוי שהוא מציע.

מקצועיות וניסיון

אמנם מדובר על תחום שעשויים להיות בו פערי מחירים. הללו נובעים לעיתים בגין יכולות מקצועיות או ניסיון רב יותר בתחום. אבל תמיד יהיה נכון לדאוג לכלבה שלכם לטיפול יעיל ומקצועי. טיפול כזה יוכל לחסוך עגמת נפש וכאבים. ולאפשר לכם להשלים את התהליך בצורה יעילה ומהירה. כי טיפולים רפואיים הם עניין מקצועי לכל דבר, ולא נכון להפקיד את הפעולות הללו ביד לא אמונה דיה.

על הטיפול ועל החשיבות

שימו לב – עיקור כלבה מחיר הוא טיפול כירורגי חשוב שיש לו משמעות רבה לחיים הכלבה וגם לחיים שלכם. כי כלבה לא מעוקרת תתנהג אחרת, תזמין אליה כלבים זכרים, והיא עלולה גם להמליט גורים שלא יהיה מי שיגדל אותם. פנו במועד לביצוע הטיפול ומנעו ממנה ומכם בעיות וקשיים

קראו עוד על: וטרינר 24 שעות באורנית

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»