איך מתחילים עם בחורה? טיפים מנצחים

"איך להתחיל עם בחורה.." נראה שכל גבר מתישהו שואל את השאלה הזו בכל פעם שהוא יוצא למועדון או לבר השכונתי. במאמר זה ננשה להסביר איך עושים את זה ועוד כמה טיפים שכדאי להשתמש בהם לפני הדייט הראשון.

איך מתחילים עם בחורה? טיפים מנצחים |

הטיפים הראשונים נועדו בעיקר לבחור הגבר הצעיר, כדי שיידע איך לעשות את זה הכי יפה ונכון שאפשר. בואו נבדוק את האפשרויות הקיימות ואולי, בפעם הבאה שאתם יוצאים לבר או מועדון, תדעו כיצד לעשות את זה בצורה הטובה ביותר.

איך להתחיל עם בחורה – מועדונים

המועדון הוא אחד מהמקומות היותר מעניינים שבהם ניתן להרשים בחורות ואף רצוי מאוד. למועדון מגיעים כולם משוחררים מאוד ו"מוכנים מהבית", למצב שגבר כזה או אחר יזמין את הבנות לדרינק חמוד או קוקטייל קסום.

איך להתחיל עם בחורות בברים

זה אולי לא המקום שאליו הולכים כדי להתחיל עם הבלונדינית התורנים, אך שלא כמו במועדון, האווירה בבר צריכה להיות קצת שונה ממועדון למשל. בין אם אתם גברברים בתחילת דרככם לבין אם מבוגרים יותר ומנוסים, בבר, השתדלו להיות נינוחים יותר ולא "להידבק" מידי.

בחורות לא אוהבות שמשגעים אותן יותר מידי בהצקות ושאלות כשהן באים למקום שקו ונינוח שכזה. תהיו חכמים ונסו דרכים יצירתיות.

להתחיל עם בחורה ברחוב

ישנם כמה שיטות שאותן כדאי לאמץ כשבאים להתחיל עם בחורה. אם זה קורה ברחוב, אתם תצטרכו להיות ממוקדים יותר ולנסות לתמצת את כל המאמרים והמילים שאתם רוצים לומר לה לכמה מילים בודדות. 

זה אמנם לא מבטים לכם כלום, אך זה עדיף מאשר לנסות לנאום באמצע הרחוב כאילו שיש לה זמן לזה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»