איך צריך להתפל בחידק בקיבה?

חיידק בקיבה מהלך אימים על אנשים רבים. וככל שהגיל שלנו עולה, כך גם הסיכון להכיר את החיידק הזה מקרוב. כמו כן נחשב החיידק לגורם מסכן שמעלה את האחוזים ללקות בסרטן הקיבה. עובדה זו מביאה רבים לחיפוש אחר טיפול יעיל וממוקד בחיידק שהתאזרח להם בתוך הקיבה. אמנם לא ברור כיצד נדבקים בחיידק, אבל יש דרכים שונות להיפטר ממנו.

השיטה הקונבנציונאלית

השיטה הקונבנציונאלית נועדה לטפל בחיידק ולתת לו מכת מחץ, כך שהוא יומת ויתפנה מהזירה… אבל בפועל לא רבים ששים לטיפול הזה. וזאת כי מדובר על טיפול שמשלב מספר סוגים של אנטיביוטיקה. וכל כך למה? מהסיבה הפשוטה והמסובכת כל כך – הליקובטור פילורי הוא חיידק עמיד שקשה חסל אותו. וכדי להצליח לעשות את הפעולה הזו צריך להתייצב מולו עם מיטב הכלים. רק שילוב מדויק של כמה סוגי תרופות יוכלו למגר אותו. כמובן שהטיפול הזה אינו רצוי ואינו מועדף על אף אחד. כי כולנו מודעים לנזקים של האנטיביוטיקה ולתופעות הלוואי. כמו כן לא תמיד הטיפול הזה אכן יצליח להוביל לריפוי מלא. מה שאומר שיש רבים וטובים שמתמודדים עם חיידק בקיבה, ללא מוצא.

טיפול נטורופתי

אבל אין סיבה להרים ידיים. כי לנוכח המפגע הזה יש שיטת טיפול יעילה ומוכחת שיכולה לנצח את החיידק, ולהחזר את הקיבה למצב מאוזן מכל הבחינות. מדובר על טיפול נטורופתי שניתן על ידי נטורופת מומחה ובעל מיומנות בטיפול בחיידק בקיבה. הטיפול חותר לאזן את חומציות הקיבה, חיזוק המערכת החיסונית, שיקום ריריות הקיבה במידה ויש דלקת, פעילות אנטי חיידקית ועוד. טיפול זה מתבצע באופן מותאם אישית לפי מצבו של המטופל ולפי התופעות איתן הוא מתמודד. המטרה היא לחסל את החיידק בקיבה ולאפשר לאדם לחזור לחיים תקינים ובריאים עם מערכת עיכול תקינה.

לבחור מטפל מוסמך ומנוסה

אם אתם מתמודדים עם חיידק בקיבה ואתם רוצים לראות את הסוף לסבל הזה, כדאי לשקול ברצינות את הטיפול הנטורופתי. חשוב לברר על מטפלים מקצועיים ומומלצים שמכירים את המחלה ואת הטיפול, הם יוכלו להוביל אתכם בדרך קצרה לרפואה שלימה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»