איך להיפטר מכינים אחת ולתמיד?!

איך מחסלים כינים?! לא מצליחים להיפטר מהכינים? עוד אל תאמרו נואש! אנחנו ממש פה כדי לעזור לכם להבין איך אפשר (ואפשר) להיפטר מהכינים המעצבנות האלו פעם אחת ולתמיד! כדי שתצליחו להבין איך להיפטר מהכינים, אתם צריכים לדעת באילו תכשירים להשתמש ומה לעשות לאחר השימוש בהם. 

הנה התשובה שלנו לשאלה שלכם- "איך להיפטר מכינים אחת ולתמיד?"

בראש ובראשונה תרצו ללכת על הטבעי

בזמן שקיימים אלף ואחת תכשירים שיבטיחו לכם ראש נקי מכינים, דווקא התכשירים הטבעיים הם אלו שבאמת יצליחו להסיר מהראש את הכינים וגם להשאיר אותן הרחק ממנו. ישנם תכשירים הפועלים באופן טבעי כנגד הכינים ובכך מאפשרים לכם להימנע ממריחת חומרים כימיים על שיער הילד שלכם.

משבחרתם את התכשיר שלכם, אתם יכולים לגשת למלאכת העשייה. 

סרקו את השיער בקביעות מדי ערב לאחר המקלחת. חלק מתהליך ההיפטרות מהכינים הוא לסרק את השיער כל פעם לאחר הטיפול. בין אם אתם משתמשים במסרק הדק והקטן המיועד להסרת כינים ובין אם במברשת השיער הרגילה, רצוי לתת לשערות הראש עוד קצת עזרה על ידי הברשתם.

אל תפספסו שלב

לכל תכשיר נגד כנים, בין אם טבעי ובין אם לא, יש הוראות הפעלה. יש כאלה שדורשים שיער רטוב, יש כאלה שלא מחייבים. כך או כך, זה חיוני עבור טיפול בכינים חוזרות שלא תפספסו אף שלב מההוראות. אם לא עשיתם זאת עד כה, יתכן וזו הסיבה שהכינים חזרו אל הראשים בבית. 

ואם כבר אנחנו מדברים על הבית

גם אם מדובר רק בראש אחד בבית שנדבק בכינים, אתם רוצים להיות בטוחים שהכינים לא מסתובבות בבית שלכם ובטח לא על ראשים אחרים בבית. עשו הכל כדי לנקות ולטהר כל דבר שראש בעל כינים נגע בו. החל מהציפיות והסדינים, לבגדים שלו אך גם שלכם ושל שאר דיירי הבית. לאחר שעשיתם את זה, הבטחתם לעצמכם בית נקי מכינים.

לסיכום,

כדי להיפטר מכינים פעם אחת ולתמיד, אתם חייבים לבחור בחומר הנכון, לעשות את מה שדף ההוראות מבקש ולחטא כל דבר שהכינים עשויות לקפוץ אליו. משעשיתם את כל זה, אתם יכולים להיות ודאים שכינים לא יהיו אצלכם בבית כלל וכלל.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»