איך לגבש צוות עובדים? גלו חוויות שכולם אוהבים

אחד הדברים המשמעותיים ביותר לארגון ותפקוד מקום עבודה תקין על כל יושביו זה עניין הגיבוש של העובדים וכאן נכנס עניין ההרמוניה, שיתוף פעולה, עבודה בכיף, השגת מטרות משותפות בדרך הטובה והקלה ביותר. 

זה יכול להיות מנהל בכיר, עובד או כל אחד שהוא מצוות העובדים, לעיתים השחיקה, הקושי וכל המהמורות שיש בדרך מצריכות השקעה מטעם מנהלי הארגון וכאן בדיוק כאן נכנס לתמונה גיבוש צוות עובדים שיכול לשנות ולתקן בצורה משמעותית ביותר את כל מהלך העבודה, הפקת השירות או המוצר ובסופו של דבר עובדים שנהנים להגיע מדי יום למקום העבודה.

אז מאיפה מתחילים ואיך מגבשים קבוצה של עובדים? 

הדבר הראשון אשר יידרש לצרכי גיבוש צוות עובדים זה לבחור את הרעיון, המקור האינטרס שסובב סביב המנהלים והעובדים יחד. 

כל אחד ומה שהוא אוהב באמת, יש גיבושים המושתתים על כדור רגל, יש העדפות כמו סרטים, קבוצות של חובבנים אספנים, משחקי רצפה ועוד. 

כמו כן זה יכול להיות שירים שכולם אוהבים, סמלים מסוימים בחירת סמלים שייצמדו אל הבגד וכל רעיון כזה שבסופו של דבר יהפוך את המפגש למושלם. 

ערב גיבוש- גם זו דרך לחבר בין אנשים ועובדים 

מבין אין ספור רעיונות ערב גיבוש יכול לבוא לידי ביטוי גם באמצעות ערב מדהים של העובדים הפעם מחוץ לכותלי הארגון עצמו. 

ערבי גיבוש יכולים להיות מפגש מדהים במסעדה, צפייה בסרט ואחר כך ישיבה במסעדה או אפילו הרצאה מרתקת, מצחיקה או הכול יחד – הכול כדי לחזק את העובדים ולהוציא אותם משגרת היום שלהם למשהו חדש ומועיל. 

בסופו של דבר, ערבי גיבוש טובים הם אלו ששמים הדגשים על ההיבט הגופני, פתיחות, משימות משותפות וכל מה שבסופו של דבר יחזק את התקשורת גם בין אנשים שפחות מכירים בארגון. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על החשיבות של מסנן לבריכה ביתית

בכל בריכה חשוב שיהיה מסנן שיטהר את המים. אם אין מסנן לבריכה, המים עלולים להזדהם מה שחלילה יוביל לפגיעה ברוחצים. אז ברור שאם בניתם לכם בריכה או שאתם אחראים על בריכה גדולה אחרת במקום כלשהו, אתם חייבים לדאוג לכך שיהיה

קרא עוד»

מתי משלמים היטל השבחה?

היטל השבחה משמעותו סוג של מיסוי, שמגלם בתוכו עלייה בשוויו של נכס שברשותכם. בשורות הבאות נסביר יותר על המשמעות הנרחבת וכמובן מתי נדרשים לשלם את ההיטל הזה.  למי צריכים לשלם את ההיטל  השבחה של הנכס יכולה להיווצר מצעדים שונים, שנעשים

קרא עוד»

צימרים בצפון

מתכננים לצאת לחופשה מפנקת בארץ? אם עד עכשיו התרגלתם לסגור חופשה בבתי מלון באזורים שונים בארץ, כדאי שתחשפו לחוויית חופשה אחרת ומפנקת באמצעות צימרים יוקרתיים בצפון. נכון שבצימר לא תמצאו חדר אוכל עם בופה מטורף, אבל תוכלו ליהנות מפרטיות מלאה

קרא עוד»