איך לגבש צוות עובדים? גלו חוויות שכולם אוהבים

אחד הדברים המשמעותיים ביותר לארגון ותפקוד מקום עבודה תקין על כל יושביו זה עניין הגיבוש של העובדים וכאן נכנס עניין ההרמוניה, שיתוף פעולה, עבודה בכיף, השגת מטרות משותפות בדרך הטובה והקלה ביותר. 

זה יכול להיות מנהל בכיר, עובד או כל אחד שהוא מצוות העובדים, לעיתים השחיקה, הקושי וכל המהמורות שיש בדרך מצריכות השקעה מטעם מנהלי הארגון וכאן בדיוק כאן נכנס לתמונה גיבוש צוות עובדים שיכול לשנות ולתקן בצורה משמעותית ביותר את כל מהלך העבודה, הפקת השירות או המוצר ובסופו של דבר עובדים שנהנים להגיע מדי יום למקום העבודה.

אז מאיפה מתחילים ואיך מגבשים קבוצה של עובדים? 

הדבר הראשון אשר יידרש לצרכי גיבוש צוות עובדים זה לבחור את הרעיון, המקור האינטרס שסובב סביב המנהלים והעובדים יחד. 

כל אחד ומה שהוא אוהב באמת, יש גיבושים המושתתים על כדור רגל, יש העדפות כמו סרטים, קבוצות של חובבנים אספנים, משחקי רצפה ועוד. 

כמו כן זה יכול להיות שירים שכולם אוהבים, סמלים מסוימים בחירת סמלים שייצמדו אל הבגד וכל רעיון כזה שבסופו של דבר יהפוך את המפגש למושלם. 

ערב גיבוש- גם זו דרך לחבר בין אנשים ועובדים 

מבין אין ספור רעיונות ערב גיבוש יכול לבוא לידי ביטוי גם באמצעות ערב מדהים של העובדים הפעם מחוץ לכותלי הארגון עצמו. 

ערבי גיבוש יכולים להיות מפגש מדהים במסעדה, צפייה בסרט ואחר כך ישיבה במסעדה או אפילו הרצאה מרתקת, מצחיקה או הכול יחד – הכול כדי לחזק את העובדים ולהוציא אותם משגרת היום שלהם למשהו חדש ומועיל. 

בסופו של דבר, ערבי גיבוש טובים הם אלו ששמים הדגשים על ההיבט הגופני, פתיחות, משימות משותפות וכל מה שבסופו של דבר יחזק את התקשורת גם בין אנשים שפחות מכירים בארגון. 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

אימוני ספורט לנשים בהריון

רגע הלידה הוא רגע מאוד מרגש עבור נשים. פעילות גופנית היא דרך מצוינת לסייע לך לעבור את הזמנים הקשים של הלידה. תרגילי אירובי למשל הם צורה מצוינת שבה גופך יכול להשתמש בו כדי לשפר את בריאות הלב וכלי הדם שלך,

קרא עוד»

תאורה סולרית בגינה-למה היא עדיפה

תאורה סולארית היא אופציה מבריקה לכל מי שרוצה להתקין תאורה באזורים ללא גישה לרשת חשמל, או במקומות מרוחקים בהם אספקת החשמל מהרשת אינה אמינה. אופציה זו מתאימה גם לשימוש ביתי או אפילו לשימוש מסחרי. התקנת תאורה חשמלית עלולה לגזול זמן

קרא עוד»

חדר כלות

ההתרגשות שלך בעיצומה! ממש עוד כמה שעות את עומדת להתחתן עם בחיר ליבך, ואת מרגישה שאת חייבת להיות במקום שקט שיכניס בך רוגע ושלווה. כמובן שהמלווה שלצידך היא הבנאדם הכי מתאים למשימת הרגעת המתחים, אך חשוב גם שתמצאי את המקום

קרא עוד»