איך תתאימו אי למטבח?

אחד מהאובייקטים העיצוביים יותר שקיימים במטבחים הוא האי במטבח. האי, הוא משטח גדול שעשוי שיש וממוקם במרכז המטבח. בעבר שימש האי כמשטח עבודה בלבד ולעיתים גם כדלפק לארוחה. בשנים האחרונות, הפך האי במטבח למקום שימושי בהרבה. ניתן להתקין מתחתיו ארונות נגררים ומגירות ואף תאים לתליית כלי מטבח שונים.

משפצים את המטבח שלכם ומתעניינים באי למטבח מבית שיש ניר צבי? אנו כאן כדי לסייע לכם לעשות את הבחירה המוצלחת ביותר ולהתאים עבור המטבח שלכם את האי הכי מושלם ועדכני שקיים.

התאמת אי למטבח – איך עושים את זה?

בזמן שמתכננים שילוב של אי במטבח חדש ובמיוחד במטבח קיים, יש לשים לב למספר נקודות חשובות ועיקריות. אלה לא רק יסייעו לכם לעשות את הבחירה המיטבית, אלא גם יבטיחו שתוכלו ליהנות מהאי במהלך השנים הבאות – 

– שימו לב לשטח שיש לכם עבורו – 

לפני הכול, יש למדוד את השטח שיש לכם עבור האי. נכון שהוא מהווה אלמנט מרכזי במטבח ואף מרשים מאוד, אך אסור לשכוח כי במידה ותעשו אותו יותר מידי גדול הוא עלול לגרום למטבח שלכם להיראות צפוף וקטן ממה שהוא באמת.

– בחירת גודל ועומק נוחים לעבודה – 

בעת קביעת עומקו של האי, חשוב לשים לב ולקחת בחשבון את תנועת האנשים שקיימת במטבח. כלומר, יש לבדוק שהוא לא חוסם את המעברים בחדר או את הגישה למקומות שונים כמו ארונות, מקרר, תנור ועוד.

– התאימו את העיצוב של האי לעיצוב המטבח – 

אחרי כל המדידות והבדיקות, אל תשכחו להתאים את העיצוב של האי לעיצוב השולט במטבח שלכם,ראו דוגמא. זכרו שהאי הינו אלמנט מרכזי מאוד במטבח שלכם ולכן חשוב במיוחד להקפיד על התאמה חזותית מושלמת לשאר האלמנטים והרהיטים שקיימים במטבח.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»