איך למצוא מחסן לוגיסטי להשכרה ולהיות בראש שקט לאורך זמן?

בישראל וברחבי העולם קמות או צומחות חברות מסחריות ותעשייתית מדי יום, והצורך במציאת כלים מתאימים להתנהלותם התקינה הוא דינאמי – הרבה פעמים לכיוון טוב של הרחבה וצמיחה. אחד הכלים הבסיסיים והקריטיים ביותר להתנהלות תקינה של מפעל או גוף תעשייתי מתרחב נעוצה בענף הלוגיסטיקה, ובאופן ספציפי בשאלת המרחב שבו הדבר מתאפשר.

כדי לשמר את כוחה של החברה ולהבטיח יעילות ומיידיות, יש צורך במחסנים לוגיסטיים למכירה רחבי ידיים העונים על כל הדרישות מחד, אך מנגד חשוב שהם לא יהיו גדולים מדי ולא יימצאו במקום הדורש תשומת לב רבה מדי שלא לצורך, באופן שמפריע לשגרת העבודה. אז איך תדעו למצוא את המחסן הנכון והמתאים לכם ביותר?

שימו לב לצרכים שלכם

הציפיות והצרכים האישיים שלכם, כאחראים הלוגיסטיים בחברה וגם מבחינת צרכי הארגון כולו, הם חיוניים לבחירה הנכונה במקרה זה, ולכן חשוב שתשאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

  • מה הכי חשוב לכם בהתנהלות מול בעל הנכס או חברת הניהול (מחיר, שירות, גמישות בתנאים לאורך השנים וכו')? אילו תנאים יגרמו לכם לעבוד בראש שקט באופן מקסימלי?
  • מהם הצרכים המדויקים של החברה היום, ומה הם יהיו בעוד מספר שנים? (אם ייתכן כי יתעורר בכך הצורך, האם תהיה למשל אפשרות להתרחב למחסנים סמוכים?)
  • מהם התנאים הפיזיים הייחודיים שהמוצרים בחברה שלכם דורשים? (קרבה לבית העסק, טמפרטורה מיוחדת, בנייה במפלסים מדורגים, חיבור לתשתיות מיוחדות וכו')

היכן מחפשים מחסן לוגיסטי להשכרה?

כדאי לדעת כי קיימים בארץ שירותים המציעים סיוע בחיפוש אחר המקום המתאים בכל הנוגע ללוגיסטיקה, למסחר ולתעשייה, ובהחלט מומלץ להיעזר בהם – גם אם לא בכל התהליך לכל הפחות בייעוץ ראשוני. במידה ואינכם מעוניינים בכך ואתם מתכוונים למצוא מחסן לוגיסטי להשכרה באופן עצמאי, חשוב שתערכו סקר שוק בין כל חברות ההשכרה והניהול ותתרשמו מטווחי המחירים המוצעים לכם. ככל שתעמיקו בתחום ותקראו יותר חוות דעת (וחשוב להקפיד על עיון בדעות של לקוחות אמיתיים – כמו בקבוצות פייסבוק למשל), כך תבינו עם הזמן מיהן החברות המומלצות, מיהן החברות היקרות שלא לצורך, והיכן ניתן למצוא את שירות הלקוחות הטוב ביותר.

קראו עוד על: מגרשים למכירה באתר נדל"ן גרופ

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»