איך למצוא מגרש לפירוק רכבים קרוב לבית?

פירוק רכבים זה פתרון יעיל במיוחד לכל מי שמשתמש בכלי רכב שלמעשה כבר סיים את תפקידו על הכביש. אפילו אם הוא עדיין כשיר מעט אך הוא מחייב עבודה ותיקון, לעיתים כבר עדיף למסור אותו לפירוק ולרכוש מכונית חדשה מאשר להשקיע במכונית ולתקן אותו.

מגרש לפירוק מכוניות מוביל למעשה למצב כזה שיש רק אנשים שמרוויחים מהעניין. אין כלל מפסידים.

ברור אם כן שמדובר בדרך הכי טובה בכל מצב אשר בו המכונית כבר לא ממש צולחת למשהו.

מגרש לפירוק רכבים – כולם מרוויחים

אז מי מרוויח מהדבר הזה של פירוק רכבים?

המרוויחים מהפעולה הזו של פירוק רכבים הם למעשה שלושה.

המרוויח הראשון – בעל הרכב

בעל הרכב למעשה נהנה מכך שהוא לא צריך להזמין שירותי גרר עבור הרכב, הוא לא צריך לדאוג לפינוי של הרכב כי ברגע שהוא מזמין את שירותי הפירוק הוא מקבל את כל החבילה יחד. גם שירות שיגיע ויגרור את המכונית, גם תשלום סמלי על חלקי הרכב וכך מימון ברמה מסוימת שמסייעת לו בקנייה של מכונית חדשה.

המרוויח השני – בעל המפעל לפירוק

בעל המפעל שמפרק את המכונית נהנה מכך שיש לו חלקי חילוף שווים אותם הןא יכול למכור ללקוחות שלו. זה ממגדיל את ההיצע שלו, זה מוביל אותו לרווחים גבוהים יותר וכך העסק שלו רק צומח ומשגשג.

המרוויח השלישי – הלקוחות שקונים את חלקי החילוף

ברגע שיש חנות לחלקי חילוף למכוניות, נהנים נהגים רבים מחלקי חילוף במחירים זולים יותר מחלקי החילוף המקוריים וכך הם גם מקבלים מענה מידי בלי המתנה להזמנת חלקי החילוף מידי המקור.

אז הבנתם שבכל מקרה יהיו רק מרווחים מכל הסיפור של פירוק רכבים שגם יתרום לאיכות הסביבה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»