איך לבחור ריהוט למעונות ולפעוטונים?

מעונות וגני ילדים חייבים להיות מאובזרים היטב, ובין היתר, יש צורך לצייד אותם בריהוט מגוון. היות ולריהוט לסוגיו יש נפח רב הרי שהוא סוג של פריט דומיננטי שיש לבחור אותו בקפידה. יש צורך להקפיד על דגשים חשובים. שיהיה עשוי מחומרים חזקים, קשיחים ועמידים אבל קלים להזזה כאלו שניתן לשבת עליהם בבטחה, וכאלו שאפילו יוכלו לשאת משקל של אנשים מבוגרים. כי, לעיתים, גם ההורים מגיעים להשתתף בחגיגות ומקבלים כיסאות של קטנים. כל הרהיטים יהיו עם גימור מושלם לבטיחות ונוי. לצד תכונות אלו יש חשיבות רבה מאוד לעיצוב הנאה שלהם ולבחירת הצבעים הנכונה, מה שמקנים לכל חלל גן ילדים אווירה ייחודית ונעימה.

ריהוט מגוון

החומרים המקובלים לריהוט למעונות במקרים אלו הם פלסטיק קשיח או עץ. מבין הנדרשים ביותר ניתן למנות כיסאות, ספסלים ושולחנות המותאמים במידותיהם בעיקר לקטנים, אבל גם מספר צנוע המותאם לגננות ולמטפלות. בפינות יצירה ניתן למצוא סט שולחנות וכסא לילדים מגוונים המעוצבים באופן יצירתי. ריהוט אחר נועד לאחסנה ותצוגה, וכאן מוצאים ארוניות, כונניות, כוורות, מדפים וכדומה. מתקנים מיוחדים הם: ספריות, פינות בובות, מטבחים, רופא ונוספות לפעילויות מהנות אחרות. לציבור הדתי מייעדים פינות קודש נחמדות ועוד.

בחירה על פי גילאים

הבחירה נעשית, בין היתר, על פי כל גיל וצרכיו. לפעוטון שאליו מגיעים ילדים רכים ייבחר ריהוט מעט שונה בהרכבו ויכלול גם, לדוגמא, ריהוט לטיפול בפעוט שלא נגמל כמו: שידות החתלה וכיוצא בזה. לילדים בגילאים מבוגרים יותר יוסיפו, למשל, דרגשים, כורסאות פינוק ועוד. בחירה נכונה תאפשר לתכנן ולבצע את כל הפעילות על הדרך הטובה ביותר. כמובן, שלריהוט הנ"ל יש לבחור פריטים ואביזרים משלימים המאפשרים ניהול סדר יום שגרתי. מומלץ לרכוש ריהוט אצל משווק בעל מוניטין בתחום.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»