איך לבחור כסא רחצה למבוגרים

כסא רחצה למבוגרים הוא כיסא נייד בו תוכלו להשתמש באמבטיה כדי לקחת הפסקה מהרחצה. הוא מעוצב בעיצוב ארגונומי ומשענת גב לנוחות מרבית.

כסאות אמבטיה למבוגרים מושלמים עבור אנשים שרוצים לשבת באמבטיה בזמן שהם נהנים מהמקלחת או האמבטיה שלהם. הם שימושיים גם לאנשים שמתקשים לקום מהרצפה מכיוון שהם יכולים להשתמש בהם כשרפרף כדי להיכנס לאמבטיה. הם משמשים לרוב אנשים עם מוגבלויות, קשישים ואנשים שמתקשים לצאת מהאמבטיה או המקלחת ללא סיוע. העיצוב נועד להקל על אותם אנשים שמתקשים לקום מישיבה. הכיסא ניתן להתאמה לגובה הפרט ויכול לשמש גם כמשענת לרגליים למי שצריך.

סוגי כסאות אמבטיה 

רכישת כסאות רחצה למבוגרים לשימוש באמבטיה יכולה להיות קצת מסובכת לבחור. ישנם סוגים רבים ושונים של כסאות אמבטיה בשוק, כל אחד עם תכונות ויתרונות ייחודיים משלו.

משוכלל: כיסא מסוג זה כולל מושב ומשענת גב מוגבהים לתוספת תמיכה ונוחות. יש לו גם משענות יד לנוחות נוספת.

קלאסי: כיסא אמבטיה מסוג זה בעל עיצוב מסורתי נוח ועמיד. הוא כולל גם משענות יד לתוספת תמיכה ונוחות.

גלשן: כיסא אמבטיה מסוג זה כולל מושב גדול עם משענת להרפיה מרבית. יש לו גם משענות לנוחות נוספת, כמו גם גלגלים כדי לאפשר

ישנם שני סוגים עיקריים של כסאות אמבטיה למבוגרים: העצמאי והצמוד לקיר. העצמאיים מיועדים להצבה באמבטיה, בעוד שצמודים לקיר מחוברים לקיר האמבטיה.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להעריך את הצרכים שלך. אילו פעילויות תעשה עם כיסא האמבט שלך? מהן המגבלות הפיזיות? כדאי לחשוב גם על גודל כיסא האמבטיה. אם הוא גדול מדי, יהיה לכם קשה להשתמש בו בחדר האמבטיה שלכם. אם הוא קטן מדי, ייתכן שלא יהיה מספיק מקום בשבילך להסתובב בנוחות ובבטחה.

למידע נוסף היכנסו לאתר של ליינפארם

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»