איך לבחור כסא גלגלים?

היום ניתן למצוא לא מעט סוגים של כסאות  גלגלים, דבר שכמובן יכול לסייע רבות לכל מי שזקוק לכיסא גלגלים המותאם אישית לצרכים שלו. יש לזכור כי ישנם אנשים המרותקים לכיסא גלגלים בשל סיבות שונות כגון: מחלה קשה, טראומה, זקנה, התאוששות לאחר ניתוח וכדומה, לכן רק הגיוני כי כל אחד מהם יזדקק לכיסא גלגלים מעט שונה. כדאי לדעת כי ניתן היום למצוא בשוק כיסאות גלגלים המיועדים למשקלים שונים, גדלים שונים של אנשים וכמובן מגבלות שונות. יש צורך להתאים את כיסא הגלגלים למידת הניידות של המשתמש, מגבלותיו הפיזיות ורמת הפעילות היומית .  קיימים מבחר סוגי כיסאות גלגלים לבחירה – כיסאות גלגלים אקטיביים, כיסאות גלגלים  להעברה ושינוע מטופלים, כיסאות גלגלים קלי משקל, כיסאות גלגלים ממונעים וכדומה.

 

איך לבחור כסא גלגלים – טיפים שכדאי להכיר!

קודם כל, חשוב לציין כי על מנת להתאים כסא גלגלים באופן מושלם למשתמש שלו, מומלץ להיעזר באיש מקצוע שמתמחה בתחום. זוהי ללא ספק הדרך האידיאלית ביותר לשפר את איכות החיים של המשתמש ולהקל עליו בביצוע המשימות היומיות שלו. חשוב למשל לבדוק מאיזה חומר גלם עשוי הכיסא, מאחר וישנם כיסאות גלגלים העשויים מקרבון, המספק לכיסא הגלגלים חוזק ועמידות לצד קלות משקל ויכולת תמרון גבוהה יותר, לצד כיסאות גלגלים העשויים ממתכות כבדות ופחות עמידות. כמו כן, יש לשים לב לסוג הגלגלים של כסא הגלגלים, מאחר וישנם גלגלים המותאמים לאורח חיים פעיל יותר. מעבר לכך, חשוב לבחון את הגודל של כיסא הגלגלים ולוודא כי הוא מתאים למבנה הגוף ולמשקל שלכם. חשוב לבדוק כי כיסא הגלגלים נכנס לרכב שלכם וכי הוא נוח עבורכם לשימוש לאורך זמן. מומלץ כמובן לבחור בכיסא גלגלים איכותי ועמיד המתאים לתקציב ולצרכים הפיזיים של המשתמש.

 

צרו קשר עם חברת כמיטק – פתרונות רפואיים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»