איך לבחור מסנן מים לבית?

פעם המים שהגיעו לבתים בישראל הגיעו מהכנרת דרך המוביל הארצי, אך בשנים האחרונות המים הינם מים מותפלים. כתוצאה מהשינויים ומהשיח סביב נושא המים ואיכות המים, אנשים רבים החלו לבדוק ולברר את הנושא ולקבל החלטות בנוגע למים בהם הם משתמשים מה שהוביל להתפתחות פתרונות עבור מסננים וטיהור מים. 

אילו פתרונות בנוגע למים קיימים היום עבור צריכת המים לבתים פרטיים?

הפתרונות עבור נושא טיהור וסינון המים לבתים הוא מגוון וכולל בין היתר שימוש במטהרי מים שונים כמו מערכת אוסמוזה הפוכה המותקנת לרוב תחת הברז במטבח, יש בתים הבוחרים בר מים חמים קרים שיש בו מערכת סינון פנימית, יש כאלו המעדיפים שימוש במים מינרלים לשתייה ובישול ויש כאלו המעדיפים להשתמש במסנן מים בצורה של כד עם פילטר. בכל המערכות יש החלפה של הפילטרים אחת לתקופה.

מה כדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים מערכת סינון לבית?

היום יש מגוון פתרונות לנושא של המים בבית. בין הגורמים אותם לוקחים בחשבון בבחירת הפתרון יש את נושא של עלויות ההתקנה הראשונית ועלויות התחזוקה, האם מדובר על בית שכור, מה צריכת המים הממוצעת למשפחה, האם מעוניינים במים איכותיים רק לשתייה או גם למקלחת וכדומה. אחד מהפתרונות המומלצים להתקנה בכל בית זה מסנן מים כנגד אבנית.

מה זה בדיוק מסנן מים לאבנית?

מסנן מים דירתי כנגד אבנית זהו מסנן מיוחד אשר מתקינים אותו על צינור המים הראשי בכניסה לבית ובסמוך לשעון המים אשר מסנן למעשה את המים הנכנסים לבית ללא קשר האם מדובר על ברז המים במטבח, באמבטיה או זה שיוצא למכונת הכביסה. הוא מפחית את האבנית במים, מצמצם את כמות הנזקים הנגרמים מהצטברות אבנית ובאופן ישיר הופך את המים לאיכותיים יותר לשימוש גם שתייה וגם רחצה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»