איך לבחור בית אבות סיעודי?

ימות הזקנה מביאים אותנו להתמודדויות אחרות שלא היו מוכרות לנו בעבר. המוגבלות, הצורך לקבל סיוע לביצוע פעולות פשוטות, חוסר הביטחון ואי הוודאות… כל אלו מביאים קשישים רבים לעבור לגור במוסד מתאים להם. תמיד ייבדק הקשיש מבחינה בריאותית על מנת להתאים לו את בית האבות שיספק לו מענה בריאותי לצד כל הצרכים הנוספים שלו. כאשר מדובר על קשיש במצב סיעודי – בית אבות סיעודי יהיה המקום המתאים לו.

כיצד נבחר את בית האבות המתאים?

אמנם ברור לכם שאתם מחפשים בית אבות סיעודי. אך גם כאן יש עדיין לא מעט נקודות שצריך לברר ולוודא. זאת כדי להבטיח כי הקשיש מתקבל למקום שמתאים לו מכל בחינה והיבט. אלו הנקודות שצריך לברר על אודותם לקראת בחירה של בית אבות סיעודי:

  • צוות רפואי – היות והמצב הבריאותי של הקשיש הסיעודי מורכב, חשוב מאוד שבבית האבות יהיה מענה רפואי מלא. הצוות הרפואי בבית האבות יהיה מופקד על ביצוע בדיקות קבועות, על ביצוע פעולות נחוצות ועוד. הצוות הרפואי צריך להיות מנוהל על ידי גורם אחראי שרואה לנגד עיניו את רווחת הקשיש ואת הטבת מצבו הבריאותי.
  • מצב מדויק – יש להבחין בין מצבים סיעודיים שונים. לפי מצבו הסיעודי הנוכחי צריך לוודא כי בבית האבות יש מענה לקשישים במצב סיעודי מסוים זה. זאת על מנת להבטיח כי הקשיש מקבל מענה הולם לכל צורך שהוא. לצד זאת הוא אינו מאבד יכולות.
  • מיקום – לא משנה עד כמה יהיה המענה מושלם ומתאים לקשיש. אין כמו ביקורים של קרובי משפחה להיטיב את ההרגשה ולשפר את המצב. כך שחשוב מאוד לבחור בית אבות סיעודי שממוקם בנקודה גיאוגרפית שתאפשר לכם ביקורים בשפע. כך ההורה יישאר חלק מהמשפחה ומהחיים.

מחפשים סיעוד פרטי? הקליק על הלינק

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»