איך בוחרים מזרון לחדר השינה שלכם

חוויית השינה נמדדת לא רק על בסיס החדר המעוצב או צבע הרהיטים וכמותם אלא בעיקר על פי איכות המזרון שעל גבי המיטה. מזרון לחדר שינה חייב להיות איכותי ומפנק, כזה שיהיה נעים להיזכר ממנו במהלך היום ולהשתרע עליו בנוחות בסיומו. על מנת שהוא אכן יהיה כזה, יש לבחור אותו בצורה נכונה ולהתאים אותו במדויק לצרכים של אלה שהוא אמור לשרת אותם.

מזרונים איכותיים ניתן למצוא באתר מפעלי טום tomitot

לנסות אותו על הגוף

כאשר מגיעים לחנות מזרנים, אפשר ללכת לאיבוד בקלות רבה. שוק המזרונים הוא גדול מאוד ומכיל סוגים שונים של מזרונים – קשים, רכים, אורתופדיים, עם קפיצים או בלי וכמובן ממגוון חברות שונות. על כן לפני שאנשי המכירות מתחילים לבלבל את השכל ולשכנע לרכוש מזרון מסוים, כדאי מאוד לנסות אותם על הגוף. כן, כן, פשוט להישכב על המזרונים בחנות ולנסות אותם אחד, אחד. כך ניתן לוודא כי המזרון הנבחר יהיה הכי נוח.

רך, קשה או בין לבין

כאמור, ישנם סוגים שונים של מזרונים איכותיים, כאשר ההבדל המהותי ביותר שקיים בניהם הוא מידת הקושי והצפיפות שלהם. אין המלצה גורפת של מזרון בדרגת קושי כזו או אחרת אלא כל אחד יכול לבחור מה הוא הכי אוהב ומה מתאים לתנוחת השינה המועדפת עליו. כך לדוגמא, אחד שאוהב לישון על הגב, יעדיף מזרון קשיח יותר מאשר אדם שישן על הבטן. כמו כן, ישנם אנשים שאוהבים "לטבוע" במזרון רך ויש כאלה שמעדיפים מזרון בדרגת קושי גבוהה יותר.

כמה אנשים אמורים לישון עליו?

גם כמות האנשים שעתידים לישון על המזרון אמורה להשפיע בזמן הבחירה. כך שבמידה ומדובר במזרון לחדר שינה, סביר להניח שהוא ישמש את שני בני הזוג. על כן, חשוב שהוא יתאים לשימוש של יותר מאדם אחד בו זמנית. בנוסף לכך, כאשר בוחרים מזרון זוגי לחדר שינה, חשוב לזכור שיש להתחשב גם בהעדפותיו של בן הזוג. ולכן מומלץ לרכוש אותו יחד כאשר שני בני הזוג נוכחים ויכולים לבדוק ולהחליט יחד איזה מזרון הכי מתאים עבור חדר השינה שלהם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»