איך בוחרים כלוב הטסה לכלב?

כאשר אנו נוסעים לחול לטיול ארוך, יוצאים לרילוקיישן, או אפילו טסים עבור חופשה משפחתית או זוגית נעימה – אנו רוצים שהחברים הטובים שלנו, יהיו בידיים טובות. לכן אנו לוקחים את הכלבים שלנו איתנו אל היעד, ולא מותירים אותם מאחור. בכך אנו מגלים כי הטסה של כלב לחו"ל דורשת פרוצדורה בארץ ובחו"ל, כמו גם בחירת כלוב מתאים בו ישהה הכלב בזמן הטיסה אל היעד שישמש כמו תחליף מלונה לכלב שנעים לשהות בו.

כיום, ישנן טיסות מסחריות שמקנות את היכולת להעלות את הכלב או החתול אל המטוס בתוך הכלוב, בעוד שבכך הוא יכול לשהות עם הבעלים במחלקת הנוסעים. עם זאת, ישנן טיסות בהן הכלב יאלץ לבלות את שעות הטיסה בבטן המטוס. לכן חשוב לדעת כיצד בוחרים את הכלוב הנוח והמתאים מכל.

מה זה בכלל כלוב טיסה?

'כלוב טיסה' הוא בעצם קופסא מעוצבת שתוכננה על מנת לאפשר מקום סגור ומאוורר לכלב בו הוא יכול לשבת, לעמוד, לאכול, לנוח ולישון. הכלוב חייב להיות בגודל הנכון ובאיכות הגבוהה ביותר כדי שלא יהיו עמו תקלות, וכדי שהוא יהיה אטרקטיבי ונוח עבור כלבכם.

אז כיצד בוחרים כלוב טיסה? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בעת הבחירה:

איכות – רצוי לעולם לא להתפשר על איכות! נסו לחפש המלצות באינטרנט על מוצרים לבעלי חיים טובים ואיכותיים, ובדקו כי הכלוב עומד בתווי התקן ותנאי הבטיחות האירופאיים.

התאמה – וודאו כי הכלוב מתאים לכלב שלכם ותואם את גודלו. כלבים מוגדרים כ:ננסיים, קטנים, בינוניים, בינוניים גדולים, גדולים וענקיים. בצעו התאמה של סוג הכלוב לפי הגודל של הכלב, בזמן שיש לבחור כלוב בו הוא יכול לזוז בצורה נוחה.

פרקטיות – שימו לב כי אתם בוחרים כלוב פרקטי, נוח לנשיאה וכזה שיש לו מערכת נעילה לביטחון הכלב. וודאו כי הכלוב ניתן לפירוק ונוח לשהייה. עוד יש לבחור מוצר שמותאם להובלת כלבים בשדה התעופה, לנשיאה ביד ולכל מטרה אחרת שתתאים לנוחות מרבית.

באמצעות מתן תשומת לב לכל אלה, תוכלו להעניק לכלב מקסימום נוחות בעת טיסה לחופשה או בעת מעבר לחו"ל.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»