איך לבחור הוצאת ספרים?

טרחתם וכתבתם ספר חשוב להדגיש שהוא עדיין לא באמת ספר אלא כתב יד. על מנת שהספר אכן יצא לאור אתם צריכים לחפש הוצאת ספרים שתוציא את הספר שלכם לאור. בחירת הוצאת ספרים היא תהליך קשה ומסובך.

 יש לשים לב לכמה דגשים בתהליך זה שיהפכו אותו לתהליך קל בהרבה אז איך לבחור הוצאת ספרים

כללים לבחירת הוצאת ספרים:

  • דבר ראשון יש לברר אם אכן הוצאות הספרים מקבלות עדיין כתבי יד רבות מבין ההוצאות לאור אינן מקבלות. בירור הנעשה לפני הגשת כתב היד יכול להועיל לכם. 
  • יש לדאוג לכך כי הספר יעבור עריכה ויסווג לספרות: ילדים, פרוזה, שירה. 
  • יש לשלוח את כתב היד למספר הוצאות אם קיבלתם מספר הצעות השוו בין ההוצאות ובחרו את ההוצאות הטובה ביותר בעבורכם. 

איך לבחור בין ההוצאות השונות את ההוצאה שתוציא לבסוף את הספר? 

  • בקרו באתר ההוצאה, לבדוק איזה ספרים היא מוציאה, יש להתרשם מאופי הוצאה ולראות אם ההוצאה אכן מוציאה ספרים בתחום שלכם. 
  • חשוב לשוחח עם אותם סופרים שהוציאו ספרים דרך הוצאה זו, ניתן למצוא את הפרטים של הסופר בפייסבוק או בדרך אחרת וליצור אתו קשר. ניתן לשאול אותו שאלות כמו על איכות ההוצאה ותבקשו מהם חוות דעת הרבה סופרים ישמחו לעזור לכם. 
  • יש לחכות לכל התשובות ולהשוות בין השירותים של כל הוצאה ולבחור את ההוצאה שמציעה את מיטב השירותים במחיר טוב. 
  • ניתן לבדוק אפשרות להוזלה לא כל הסעיפים שהם מציעים חשובים לכם הקפידו על עימוד ועיצוב הספר, עיצוב הכריכה וכן עריכה ספרותית ברמה גבוהה. 
  • ישנן הוצאות שבוחרות להוציא בשלב הראשון מעט ספרים על מנת לוודא את היתכנות המכירה של הספר. לאחר המכירה ידפיסו עוד ספרים נוספים, יש לבדוק את העלות של ההדפסה הנוספת. 
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»