כמה עולה לעשות ריצוף טרצו בבית?

טרצו הוא ריצוף מהדור הישן והטוב. זוכרים שהייתם ילדים והיו לכם בבית מרצפות חלקות בגוונים וגדלים שונים, משובצות אבנים קטנות? זהו טרצו. אז ממה מושפע המחיר וכמה זה צפוי לעלות?

שיקולים לקביעת מחיר של ריצוף טרצו לבית

קביעת המחיר של ריצוף טרצו לבית משתנה בהתאם למספר גורמים, כפי שניתן לצפות:

  • סוג המשטח הקיים – האם אתם רוצים לרצף משטח בטון? או שאתם עושים ריצוף חדש על רצפה קיימת? האם אתם רוצים להתקים על גבי רצפה קיימת או לפרק את הרצפה הישנה ולהתקין חדשה? וכן הלאה.
  • סוג מרצפות טרצו – קיימים סוגים שונים של מרצפות טרצו – טרצו איטלקי רגיל, טרצו שומשום, טרצו אפוקסי, רצפת טרצו יצוקה – כל אחת מהאפשרויות מצריכה סוג אחר של עבודה, עלויות ייצור שונות ועלויות שונות של חומרי גלם. משום כך, זהו גורם משמעותי לקביעת המחיר.
  • אריחי טרצו בעיצוב אישי – גם את זה אתם יכולים להזמין, אבל זה כמובן משפיע על המחיר.

ריצוף טרצו איכותי בבית

כמו בכל מקרה אחר, שבו אתם יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות, גם כאשר מזמינים ריצוף טרצו לבית, יש לקחת בחשבון את האיכות של המוצר ושל עבודת ההתקנה שלו. באופן מקובל – ככל שהמוצר איכותי יותר והעבודה המקצועית היא מיומנת וטובה יותר – כך גם צפוי לעלות המחיר, אבל זהו מחיר שדווקא כדאי לשלם, כדי לקבל מוצר איכותי, עמיד לאורך זמן, שגם נראה נפלא.

לסיכום, עלויות טרצו יכולות להתחיל במחיר של 200 ש"ח למטר רבוע ומשם לעלות בהדרגה בהתאם לצרכים והדרישות שלכם. אבל אם אתם רוצים לדעת בדיוק כמה זה צפוי לעלות לכם, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת. למידע נוסף בנושא חיפוי רצפה דקורטיבי

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»